Могилевська: Я вас здивую – у мене буде багато дітей

12 жовтня 2015, 11:49

40-річна співачка Наталія Могилевська не полишає надії стати матір’ю. Вона бере участь у дитячому проекті та запевняє, що колись матиме багато дітей.

Крім того, у програмі "Світське життя" артистка згадала, як у дитинстві вчителі не могли розгледіти її танцювальний та співочий талант.

Днями розпочалося дитяче талант-шоу, у якому Могилевська є зірковим тренером. Співачка каже, що їй подобається бути ближче до дітей та допомагати реалізовувати їхні мрії.

"Коли я була маленька, мені не так пощастило. Я мріяла танцювати, але вчителі якось не помітили в мені таланту. Я співала в хорі, та за вісім років в музичній школі викладачі не помітили мого таланту, не дали жодної пісні заспівати. Я так і простояла у третьому ряді всі вісім років", - згадала Наталя.


Наталя пожалілася, що у дитинстві вчителі не розгледіли її таланти, тому взялася допомагати талановити дітям

"Тому я зі свого боку хочу зробити все, щоб талановитих дітей помітили вчасно, зараз, і вони не починали танцювати, як я - вперше у 30 років, коли стала з Ямою у пару, і з'ясувалося, що все ж таки потрібно було займатися танцями", - зауважила вона.

До того ж, як виявилося, у дитинстві викладач Наталки з танців залицявся до її мами.

"Так, просто тато був незадоволений, якось активно це показав. Мені, дитині, нічого не сказали, але якось перестали ставити у танці. Я навіть вірші почала про танці складати: мене не брали на концерти в якості танцівниці, так я просилася хоча б вийти та вірш зачитати про танці", - згадала Могилевська.

Могилевська у дитинстві писала вірші про танці

Тема власних дітей Наталі обговорюється у пресі вже багато років. Співачка, як і раніше, запевняє, що мамою таки стане.

"Як кажуть: якщо готовий ученик - знайдеться і вчитель, готова дружина - знайдеться чоловік, готова мати - і будуть діти. Можу сказати так: дійсно, той факт, що я беру участь в дитячих проектах, свідчить про те, що я відчуваю, як в мені відкривається внутрішня жіноча природа, я це відчуваю. Мені цікаво з дітьми, мені здається, я можу дати багато. Як я тільки вирішу та зможу, я вас здивую: мене буде багато дітей", - заявила зірка.

Наталія відчуває, як відкривається її внутрішня жіноча природа

На запитання, чи збирається вона мати "футбольну команду" дітей, Могилевська сказала:

"11? …Мені завжди подобався футбол! Чужих дітей не буває. Якщо я не наважуся стати сама мамою, то я багато своєї любові зможу подарувати іншим дітям, це не важливо - рідна ти мама, або ні".

Нагадаємо, два роки тому Могилевській приписували вагітність від музиканта з її команди. Але співачка її спростувала.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів