Мозгова: Вакарчук міг би стати президентом, а Лорак треба вигнати прес-службу

26 жовтня 2015, 14:50

Продюсер Альона Мозгова, яка вже багато років працює у шоубізі, зізналася, що себе у політиці не бачить. Зате хотіла б, аби на наступні вибори президента пішов музикант Святослав Вкарчук.

Саме його кандидатуру Мозгова схвалює та називаю хорошим варіантом для країни.

А співачці Ані Лорак Альона порадила звільнити прес-службу. Про це вона заявила в інтерв’ю "Бульвару Гордона".

Після того, як Вакарчук поїхав на навчання в Америку, з’явилися чутки, що він просто переїхав туди жити. Також є і такі "доброзичливці", які сумніваються, що нові знання Славік зможе застосувати в Україні.


Утім, Мозгова якраз навпаки вважає, що навчання Вакарчуку допоможе.

"Я думаю, що в осяжному майбутньому він може стати президентом України. Йому не вистачає для цього деяких знань, ось він їх зараз і отримує", - прокоментувала Альона.

Мозгова бачить Вакарчука президентом країни. До речі, рік тому Славко і сам про це розмірковував

"Кажу без частки сарказму, чесно, я б хотіла, щоб Вакарчук пішов у президенти. Він патріотичний, розумний, хитрий, заповзятливий, дипломатичний, не буде з шашкою бігати і в принципових моментах обере принципову позицію. Крім того, він молодий, здоровий", - продовжила розхвалювати Славіка Мозгова.

"Мені дуже подобається, що він росте, не зупиняється. Хоча міг би стригти капусту до старості, і все було б чудово. Але він не боїться експериментувати, насамперед з собою. Він розумний. Я дуже люблю розумних людей. А якщо при цьому він ще й порядний, то це - ідеальне поєднання", - наголосила вона.

Альона знає багатьох вітчизняних селебрітіз, але, здається, нікого так не хвалила, як Вакарчука

Також продюсерка прокоментувала позицію співачки Ані Лорак.

"…Кароліна їздить до Росії, зустрічається з Медведєвим і працює для людей, 86% яких кричать, що Путін - бог і все правильно робить. Якщо для неї це краще, нехай їде туди і це буде чесно. Я не хочу ставати третейським суддею всіх артистів, але моя позиція така", - сказала Альона.

Крім того, Мозгова порадила Кароліні позбутися прес-служби.

"…Кожне звернення до українського народу, яке вона пише, - це щоразу штанга. Краще мовчи. Лобода розумна, мовчить. А якщо ти публічна людина і висловлюєш свою підтримку Росії разом з її політикою, то ти - мій особистий ворог. Якщо ви підтримуєте тих, хто вбиває наших солдатів, то не можете бути мені друзями. Точно так само не можете бути адекватними громадянами своєї країни", - наголосила Мозгова.

Як відомо, зараз Мозгова займається не лише творчістю, а й маленькою дочкою Соломією, яку народила від свого підопічного і чоловіка Володимира Ткаченка.

Чоловік Мозгової Володимир Ткаченко з дочкою Соломією

До речі, Ткаченко зізнався, що через шлюбу з Альоною йому довелося припинити спілкуватися з власними батьками. Про це він розповів у "Світському житті".

"Кажу раз і все: вже близько 5 років в нас з батьками дуже погані стосунки. Вони моє життя бачать по-своєму, я - по-своєму. Мені вже багато років і не потрібно казати, що і як мені робити. Я вирішив, що так буде краще для всіх", - сказав Володимир та додав, що це вже його не засмучує.

Через шлюб з Мозговою Ткаченко не спілкується з батьками, але вже давно не засмучується з цього приводу

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів