Вінницька знялася лежачи та назвалася космополітом. ФОТО

4 листопада 2015, 14:32

Співачка Альона Вінницька дещо обурюється через те, що журналісти не запитують її про світогляд та речі, до яких вона не байдужа.

А вона, наприклад, цікавиться йогою та вважає себе космополітом. А ще Альона вже протягом 4-х років вивчає питання харчування.

Про це екс-"ВІА Гра" розповіла в інтерв’ю "TOUCH Magazine", для якого також знялася у фотосесії.

Вінницька зізналася, що у звичайному житті намагається залишатися непоміченою. Тому іноді доводиться маскуватися.


"Я це роблю регулярно. Тому що я так само, як і звичайна людина, ходжу в магазини. Не те щоб я сильно маскуюся, просто я намагаюся не виділятися в цей момент. Мінімум мейкапу та скромний кежуал - в такі моменти мені хочеться бути непомітною", - розповіла співачка.

У житті поза сценою Альоні хочеться бути непомітною

"На жаль, на сьогоднішній день це все складніше і складніше зробити. Все одно впізнають. Тому добре виглядати потрібно завжди. Ще важлива манера поведінки. Якщо ви поводитеся скромно, то на вас, відповідно, менше звертають уваги", - додала вона.

Також Альона перелічила речі, про які її дуже рідко запитують журналісти, а вона й не проти розповісти.

"Є маса речей, якими я цікавлюся, але журналісти мене про це не питають. Мене дуже рідко запитують про йогу, якою я займаюся вже майже другий рік, і про все, що з цим пов'язано, - про мої внутрішні переживання. Ці речі мене цікавлять", - зауважила співачка.

Альону рідко запитують про речі, якими вона насправді цікавиться

"Дуже мало запитують взагалі про якийсь світогляд, і навіть дивуються, коли я сама про це говорю. Скажімо, про те, як я ставлюся в цілому до ситуації на планеті. Тому що я вважаю себе космополітом… Дуже мало запитань про харчування, - я вивчаю це питання вже протягом 4-х років…" - зізналася Вінницька.

Вінницька, між іншим, цікавиться ситуацією на планеті

Своє захоплення йогою співачка не пов’язує з даниною моді.

"Я весь час займаюся якимись фізичними навантаженнями. Тому що це просто необхідно кожній людині, а тим більше артисту, який півтори години працює на сцені. Якщо у вас немає фізичної підготовки, то вам просто складно це витримати. Плюс потрібно бути завжди у формі", - зауважила Альона.

Альона полежала спочатку на столі, потім на сходах

"Спочатку я обмежувалася спортзалом, який мені не завжди подобався, тому почала пошук. Випадково потрапила на йогу і зрозуміла, що це моє. Мене це радує, мені це подобається. Але коли я потрапила в більш професійне середовище, у мене повністю змінився світогляд. Тому що йога - це не тільки фізичні вправи, це система, яка серйозно змінює людину зсередини", - поділилася співачка.

Йога змінила Альону зсередини

Фото "TOUCH Magazine"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів