Екс-дружина Меладзе розповіла про померлого сина і стосунки з колишнім

26 листопада 2015, 12:39

Колишня дружина співака Валерія Меладзе Ірина раптом вирішила розповісти деякі подробиці свого шлюбу, який вже понад рік офіційно розірваний.

Так, наприклад, жінка вперше поділилася трагедією втрати дитини – сина, який був їхнім з Валерієм первістком і помер за 10 днів після народження.

Також Ірина Меладзе в інтерв’ю "Телепрограмме", яке цитують "StarHit" та "Экспресс-газета", зізналася, що дякує Валерію за те, що пішов з родини.

Згадуючи свій майже 25-річний шлюб з Меладзе, Ірина поділилася сумною історією про те, як вона сама, без підтримки чоловіка, пережила втрату сина.


"Інга (старша дочка) - не первісток. Рівно за рік до появи Інгулі я народила сина. Але малюк помер в пологовому будинку, проживши всього 10 днів. Це сталося настільки раптово і майже містично, що ці 10 днів я досі не можу згадувати спокійно", - почала жінка.

"Всі ці дні я перебувала в агонії разом з малюком. Лікарі боролися за його життя в реанімації, а я молила Бога про допомогу. З пологового будинку я вийшла іншою людиною. Здатна була думати тільки про дітей", - додала вона.

Перед тим, як народити дочок, Ірина Меладзе пережила втрату сина

За словами Ірини, Валерій тоді активно займався кар'єрою і не мав можливості багато часу приділяти сім'ї. Тож і на перших пологах поруч його не було.

"Перший раз я вирішила народжувати на батьківщині. І задовго до пологів виїхала з Миколаєва, де ми тоді жили, до батьків. Валерій Шотаєвич пару раз навідувався до мене, а перед пологами поїхав до Львова записувати нову пісню. Він залишив номер телефону, за яким ніхто жодного разу не відповів… Він повернувся несподівано в день смерті сина і допоміг з похованням. А через пару днів поїхав знову у справах", - згадала Ірина.

Жінка до останнього вірила, що Меладзе не наважиться залишити її та трьох дочок. А Валерій у свою чергу багато років намагався зберегти видимість щасливого шлюбу, маючи роман з Альбіною Джанабаєвою, яка вже встигла народити йому двох синів.

"Це смішно, але я йому не раз дякувала за те, що він пішов з сім'ї! Зараз на своє минуле дивлюся з посмішкою. Мені здається, що я прожила сімейне життя на собачих консервах, хоча думала, що їм чорний кав'яр. Спілкуємося ми по мірі необхідності, але я завжди бажаю йому всього самого найкращого", - розповіла Ірина.

Вже зараз Ірина з посмішкою дивиться на свій минулий шлюб

Тепер жінка зосередила всю увагу на дочках - 16-річній Софії і 12-річній Аріні. Старша 24-річна Інга навчається в магістратурі Лондонської школи економіки і нещодавно заручилася.

Меладзе з доньками зберіг гарні стосунки.

"Якщо Валерій Шотаєвич у Москві, то бачаться практично щодня. Іноді здається, що зараз батько проводить з ними навіть більше часу, ніж коли він жив у сім'ї", - зауважила Ірина Меладзе.

Валерій часто бачиться з дочками

Однак зі своїми зведеними братами Костею і Лукою дочки Меладзе спілкуватися не хочуть.

Що ж до свого особистого життя, про нього Ірина Меладзе сказала коротко:

"Я не самотня, і про це поки достатньо".

Нагадаємо, ще у листопаді 2013-го Ірина Меладзе наголошувала, що у них з Валерієм близькі сімейні стосунки. Хоча позашлюбного сина від Джанабаєвої співак визнав ще у 2009-му році.

Фото з сайту "Экспресс-газета" та з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів