Кума Порошенка Білозір розказала, хто привів її в політику

1 грудня 2015, 16:23

Співачка, президентська кума та екс-міністр культури Оксана Білозір розповіла, яким чином свого часу потрапила до політики.

Білявка заявила, що до парламенту привела себе сама, і жоден з чоловіків-політиків ніколи їй не допомагав, а от експлуатувати якраз намагалися.

Про це Білозір розказала в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Політична кар’єра співачки Білозір розпочалася у далекому 2002-му. Саме тоді її занесло у депутати.


"Я привела в політику себе сама. У далекі 90-ті я була досить популярною людиною. Політики тих часів всіляко намагалися експлуатувати мою популярність. Я багатьом політикам вірила і допомагала. А потім, через час, мені ставало соромно за них", - почала свою розповідь артистка.

Білозір заявила, що у 90-х політики намагалися використати її популярність як артистки

"Влада дуже змінює людей, вихолощуючи з них людяність. Одного разу я запитала себе: а чому б мені не спробувати себе в політиці? Мені не вистачало професійної підготовки, і, вибравши дипломатичну академію, я сама оплатила навчання і два роки навчалася на стаціонарі", - не без гордості заявила Білозір.

Пані Оксана зауважила, що вчитися і працювати було складно.

"…Мої діти тоді частенько говорили: "Мама піде і наспіває грошей". Але це був мій вибір. Це була моя позиція, яку підтримувала сім'я, і, в першу чергу, чоловік Роман. Через два роки я стала магістром зовнішньої політики і дипломатії", - згадала кума президента.

Саме тоді Порошенко її і помітив.

"Я ставала завдяки телебаченню помітною фігурою в середовищі творчої еліти. Тоді ж мене помітив Петро Порошенко, один із спонсорів моїх концертів. Якось після концерту Петро Олексійович резюмував: "Ти вже давно політик!" – розповіла співачка.

"Та ти вже давно політик", - сказав Оксані Петро, а вона й повірила

Тепер Білозір запевняє, що у політиці їй ніхто не допомагав.

"Я жодного разу не отримала жодної допомоги від політиків-чоловіків! Я думала, що у фракції ми будемо допомагати один одному, посилювати, додавати думки і креативу. Але через місяць я зрозуміла, що тут ніхто нікому не допомагає", - обурилася співачка.

Однак, як відомо, розчарування у політиці не завадило Білозір двічі бути міністром та депутатом до 2012-го року.

Тепер Білозір іноді розповідає про свого кума Порошенка. А нещодавно отримала зірку на Площі зірок. Іще екс-депутатка любить подорожувати.

Нещодавно Білозір прихилилася до своєї зірки на Площі зірок у столиці

"Мені дуже подобається Ніагара. Подобається Австралія. Я коли потрапила на Gold Coast і Sunshine, це пляжі Австралії, була в неземному захваті. Побачила океан і фантастичну хвилю, у якої немає меж, я була вражена", - поділилася співачка.

"Я обожнюю Хорватію… Я відвідала всі паломницькі місця, шість разів їздила святими місцями Європи, Азії, Африки для того, щоб пізнати, побачити, знайти для себе щось духовне. Європа у мене чомусь більше асоціюється з Середземним морем, скелями, горами, лісом, комфортом, спокоєм і тишею", - розповіла вона.

Білозір любить подорожувати і може собі це дозволити

Що ж до України, то Білозір наголосила:

"Я люблю всю Україну. Кожен її куточок. Україна не перестає мене дивувати. Я дуже люблю подорожувати на машині. І якщо є можливість не летіти на літаку, завжди їду на машині. Хочеться набратися цієї природи, насолодитися нею".

Фото ТаблоID, "Уніан" та з Facebook Білозір


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів