Полякова похвалилася своїм непублічним "найкращим" чоловіком. ФОТО

25 грудня 2015, 12:20

Співачка Оля Полякова так довго приховувала свого чоловіка Вадима від преси, що тепер просто таки вибухнула розповідями про нього.

Крім того, що білявка заходилася хвалити коханого, вона ще й знялася з ним та дочками у фотосесії в стилі італійської родини.

Фото та інтерв’ю були зроблені для журналу "Viva!".

Оля запевняє, що їй дуже пощастило з чоловіком, адже в нього "ідеальний життєвий настрій".


"У нього ніколи не буває поганого настрою. З такою людиною дійсно приємно жити", - зазначає співачка.

Полякова запевняє, що у її чоловіка завжди хороший настрій

"Він завжди прокидається з посмішкою, на відміну від мене - зазвичай мені не подобається те, що я бачу вранці в дзеркалі. У мене одразу ж псується настрій, я пів-ранку ходжу засмучена і тільки потім приходжу до тями. Тобто мені, щоб віддавати щастя і радість, потрібно спочатку трошки подути, позлитися. А Вадик завжди перебуває в гарному настрої", - розповідає вона.

Полякова зобразила сексі господиню

У свою чергу Вадим каже, що тільки поруч з Олею в нього почалося яскраве життя.

"Ми стали подорожувати по всьому світу. Раніше я не любив нікуди їздити, тим більше подорожувати. Поїздки для мене були як прикра необхідність. Вирушаючи на пляж, я брав з собою два-три телефони. Я вибирав курорти, де можна не відриватися від свого улюбленого заняття - роботи. А коли ми стали жити разом, то відпочинок став зовсім іншим, залишає яскраві враження", - поділився чоловік Полякової.

"У мене на роботі всі кажуть: "Вадик, з'їж лимон, бо з твого обличчя не сходить посмішка". З Олею я сміявся весь час, до сліз…" - додав він.

Полякова зробила життя свого чоловіка яскравішим

Також Оля підкреслила, що вдома поводиться інакше, ніж на сцені.

"Мені шоу вистачає в роботі. Тому я не прагну його привнести в будинок. Вадик завжди мені каже: "Олю Полякову там за порогом залиш і заходь сюди нормальною людиною".

Вдома Оля - нормальна людина

Нагадаємо, нещодавно на своєму сольному концерті у столиці Полякова осідлала коня вартістю 5 тисяч доларів.

Фото "Viva!"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів