Сини Скрипки вчаться бути козаками, обожнюють піцу та не говорять російською

28 січня 2016, 13:44

Музикант Олег Скрипка тривалий час приховував дітей від преси. Він пояснив це тим, що діти – незахищені істоти та не можуть самі приймати рішення.

Але сини артиста вже достатньо дорослі, аби брати участь у фотосесіях разом із зірковим татком. Тому останнім часом побільшало розповідей Олега про дітей та фото з ними.

Ось і видання "Viva!" розпитало Скрипку про виховання дітей.

Також Олег для видання знявся разом з синами верхи.


"Мої сини Роман і Устим вже більш-менш дорослі. Старшому десять років, молодшому - сім. Вони артисти, виступають у фольклорному ансамблі "Райгородок"…Перед фотосесією я сказав їм: "Хлопці, нас будуть фотографувати для журналу, для цього потрібно те і те, ви готові?" Вони погодилися і відпрацювали на зйомці на всі 100 відсотків, як дорослі", - розповів співак.

Скрипка також зауважив, що сини тримаються у сідлі вже краще за нього

"Я залишився задоволений їхньою роботою. Вже перед сном я запитав, чи сподобалося їм? У них від зйомки теж залишилися тільки позитивні враження", - додав він.

Скрипка не приховує, що прикладом для його синів є образ козака як справжнього українця.

"…По суті, це воїн-лицар. Він дотримується кодексу честі, володіє хорошими манерами, вміє триматися в сідлі, поводитися зі зброєю і музикувати. Я виховую синів, дотримуючись кращих козацьких традицій. Вони займаються бойовим гопаком, верховою їздою, фехтуванням, стрільбою з лука, грають на фортепіано", - поділився Олег.

Олег ростить з синів козаків

До речі, музичний хист хлопці також розвивають.

"У мене ціла виставка музичних інструментів. Діти в них тарабанять, луплять по них - я не забороняю. На найбільш цінному інструменті, раритетному фортепіано з Австрії, вони грають щодня. Я знайшов партитури класики року і дав завдання старшому синові до дня його народження вивчити і зіграти на фортепіано "Богемську рапсодію" "Queen". Він впорався, за що отримав приз. Молодший вже грає "Сходи в небо" "Led Zeppelin". Люблю ці композиції і мені приємно їх чути у виконанні синів", - похвалився лідер "ВВ".

Молодший син Олега Устим

Щодо виховання, то Скрипка знає, коли дітям треба сказати "ні".

"Я на 90 відсотків лояльний, але на 10 все-таки суворий. Це необхідно: якщо ти не можеш чітко сказати "ні", то ситуація стане некерованою. Діє той самий принцип, що і при управлінні країною: якщо ти слабкий, то відразу з'являються сепаратисти. Діти хитрі, "пробивають" тебе на слабкість. І треба цей "дитячий сепаратизм" відразу припиняти", - наголосив музикант.

Первісток Скрипки - 10-річний Роман

Однак на деякі речі діти все ж таки "пробивають" Олега.

"На подаруночки, гаджети, піцу. У нас вдома культ піци. Діти люблять і вареники і борщ, але піца - безперечний кумир", - зізнався музикант.

Цікаво, що сини Скрипки не говорять англійською та російською.

"Роман і Устим вчать англійську, але, на жаль, не розмовляють нею. Зі мною та сама історія, хоч і в школі і в інституті з англійської була п'ятірка… До речі, з приводу російської мови: діти знають про її існування, розуміють її, але говорити нею не вміють. А ось українською розмовляють краще, ніж я. Тому що мають, як я вважаю, хороше коло спілкування і виключно україномовне", - поділився Олег.

Олега називає себе лояльним татком, але вміє сказати "ні", коли треба

Скрипка також зізнався, що через дітей йому довелося дещо змінити свої звички.

"Я навчився раніше вставати і відповідно раніше лягати. Тому що з самого ранку діти починають співати, грати на фортепіано, галасувати і стрибати на голові в прямому сенсі цього слова. Давно не розкидаю свої речі по будинку, заправляю ліжко вранці і чищу зуби перед сном, чого раніше не робив", - розказав Олег.

Хлопці добре говорять українською, але не знають російської

Нагадаємо, Скрипка з дружиною виховують чотирьох дітей. Молодшим донькам Олесі та Зоряні - 5 та 3 роки відповідно.

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів