Данилко: Слово "патріотизм" зараз дуже забруднили

8 березня 2016, 13:01

Співак та музикант Андрій Данилко не вважає війну між Україною та Росією справжньою. Окрім цього, він розуміє артистів, які продовжують їздити з концертами до Москви. А тих колег, які засуджують це, називає нездарами та "карликовими деревами".

Про своє ставлення до патріотизму, цькування, ситуації між "братніми країнами" в цілому та про власні проблеми зі здоров'ям Андрій розповів в інтерв'ю "Дусі".

Данилко каже, що поки не замислюється про те, аби поїхати з України кудись на заробітки чи проживання.

"Я не знаю. Розумію людей, які їдуть, бо вони не знають, що тут робити. Звичайно, можна говорити, що це не патріотично. А як людям тут вижити? Так, багато виїжджають працювати в Росію. А деякі можуть тільки триндіти в Facebook про "ватників" і "укропів". Такі прямо розумні! А як людям платити за цими платіжками?!" - обурився співак.


Андрій дав чергове інтерв'ю

На думку Андрія, хто й повинен допомагати нужденним українцям, так це депутати.

"Ось до мене підходять люди, які приїхали з Луганська: "Допоможіть!" А я не можу всім допомогти! Є депутати, йдіть до них! Чого ви до мене йдете ?! У мене здоровенний колектив, всім треба платити зарплату", - зауважив він.

Щодо патріотизму, то Данилко упевнений: "Ой, це слово зараз дуже забруднили. Різні наші "зірки" - артисти, продюсери, автори пісень - які зовсім нещодавно лизали всі місця російським зіркам, а тепер вони пишуть в Facebook патріотичні промови. Надягають на себе маску патріотизму".

"Це люди незатребувані, нікому не потрібні, нездари. Карликові дерева. Дезя Пуськіна, Марина Пепендя, Тарас Торба - назвемо їх так. Вони і тут нікому не потрібні. І звичайно, їх ніколи нікуди не покличуть. А якщо б покликали, вони б летіли, радісно висолопивши язика", - додав він.

Співак не засуждує колег, які виступають в Росії

На думку артиста, дехто може відчувати свою значимість, лише ображаючи когось.

"Завтра подме вітер по-іншому, і вони будуть гавкати інакше. Але Бог все бачить. Люди божеволіють, несуть... Х ** ню несуть! Ось тому зараз дуже складно дати визначення, що таке патріотизм. Напевно, для мене це якийсь момент об'єктивності та чесності по відношенню до своєї країни і того, що відбувається в ній", - пояснив музикант.

Що ж до війни між Україною і Росією, то Андрій не вважає її справжньою. Тому й не поспішає брати до рук зброю.

"При якихось умовах, напевно, так. Коли це справжня війна! А то, що зараз відбувається, для мене це не війна України з Росією. Я маю на увазі самі народи. Це війна інтересів, політиків, але тільки не людей.

Для Данилка нинішня війна - не між народами, а між політиками

Висловився Данилко й щодо цькування Ані Лорак, Таї Повалії та інших за концерти в Росії.

"Якщо виступати в Росії заборонено, так видайте закон, що це злочин. Тоді ніхто туди не поїде. Але коли є пропозиція виступити, наприклад, на дні народження, де є і українці, і росіяни, і євреї... Що тут такого? На що нашим артистам жити в Україні? Як їм зараз виживати? Ніхто не думав?" - обурився він.

Наостанок співак зізнався, що вже не відчуває такої хронічної втоми, як раніше.

"Так, пішло на поправку! Не можу сказати, що воно зовсім у мене пройшло, але почало відпускати. Стало якось простіше. Я дуже втомлююся бути весь час на виду", - зауважив Андрій.

Музикант почав трохи відпочивати

А от в коментарі "Світському життю" Данилко трохи більше розповів про негаразди зі здоров'ям.

"Дива не відбулося: то в мене кашель, то – нежить. Мій лікар-німець прописав мені все, крім розстрілу. Їхній масаж, який мав мене розслабити, навпаки – рознервував. І в мене почався дуже сильний приступ кашлю, такий, що вони вдвох відскочили, подумавши, що в мене епілепсія", - зауважив він.

Нагадаємо, у цьогорічному Нацвідборі на "Євробачення" Андрій Данилко узяв участь в якості члена журі.

Фото "Вконтакте"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів