Джамала розказала журналістам з Росії, коли приїде туди з концертами

9 березня 2016, 17:03

Співачкою Джамалою після перемоги у Нацвідборі на "Євробачення" зацікавилися не лише закордонні ЗМІ. На диво, з артисткою закортіло поспілкуватися й російськім журналістам.

Про те, коли вона приїде з концертами до Росії, російських родичів й те, як її "валив" Андрій Данилко, Джамала розповіла в телефонній розмові виданню "Собеседник.ру".

Чи не першим запитанням від російських журналістів було те, чи було в неї відчуття, що хтось відбирає її дім - два роки тому, коли анексували Крим.

"Було дуже важко", - очікувано відповіла артистка.


Джамала дала інтерв'ю російському виданню

Джамала зізнається, що їй активно пишуть прихильники з Росії. Але з концертами вона туди не збирається. Принаймні, не зараз.

"Я отримую багато листів з Росії і від усієї душі вдячна своїм прихильникам. Я впевнена, що ситуація колись вирішиться, і я обов’язково приїду", - зауважила вона.

"Нехай закінчиться війна на Донбасі, нехай повернеться Крим, і тоді я приїду з великим концертом. А доти - ні", - наголосила співачка.

Співачка сказала, коли приїде з концертом до Росії

На закид російських журналістів, що, здається, півострову краще у складі Росії, а не в складі "збіднілої" України, Джамала відповіла:

"По-перше, у нас в Україні немає ніякої бідності і розрухи. Є криза, але вона є і в Росії. Я знаю, що в Криму зараз життя не солодке: то немає продуктів, то немає світла, молодь тікає, бо не може вчитися, працювати, розвиватися, складності з візами, переїздами та інше. Роз'їжджаються хто до Києва, хто за кордон. Дуже багато виїхало художників, музикантів".

Пригадала співачка й про участь у Нацвідборі. Зірка не приховує, що в одного з членів журі, а саме в Андрія Данилка було упереджене ставлення до неї.

"Одразу після першого півфіналу я побачила, що Данилко мене валить. Після виконання пісні хвалив мене, а коли дійшло до оцінок – поставив сімку", - пригадала вона.

Джамала вважає, що в Андрія Данилка до неї упереджене ставлення

Однак Джамала не думає, що хтось з конкурентів підкупив Данилка.

"Ні, мені здається, у нього до мене завжди було упереджене ставлення. Крім того, зі мною змагалися його друзі і колеги "НеАнгели", у них загальний продюсер і загальна компанія", - пояснила вона.

Наостанок Джамала висловила сподівання, що росіяни її також підтримають на "Євробаченні".

Артистка не втрачає оптимізму

"Я вірю, що в мене буде підтримка і від Росії. У мене там багато прихильників, друзів і дуже багато родичів по маминій лінії", - зауважила співачка.

Нагадаємо, нещодавно Джамала зауважила, що чим більше в Росії здіймають скандал навколо її пісні "1944", тим більше до неї виникає інтерес у світі.

Фото з Instagram Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів