Джамала: Чим більше Росія скандалить, тим більше в світі інтересу до моєї пісні

25 лютого 2016, 16:22

Співачка Джамала не залишила без уваги на неадекватну реакції з боку Росії на свою пісню "1944".

Артистка упевнена, що чим більше росіяни роздмухують скандал навколо композиції, тим більше уваги привертають до неї з боку світових ЗМІ.

Про відсутність політичного підтексту у своїй пісні та те, чому вона кричала від обурення в гримерці на Нацвідборі "Євробачення" Джамала розповіла в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

"У пісні немає ніякого політичного підтексту! Той, хто спроможеться прочитати текст, зможе в цьому переконатися. Нікому ж не спадає на думку сприймати фільм "Список Шиндлера" як картину з політичним підтекстом?" - зауважила співачка.


Джамала запевняє, що її пісня без політичного підтексту

Що ж до закликів у Росії зняти пісню "1944" з конкурсу, то Джамала пояснює це так:

"Я думаю, що асоціації, які виникають у різних людей в різних країнах, залежать від того, що транслюють медіа, і від світогляду кожної людини. Я впевнена, що дуже багатьом людям в Європі близька тема цієї пісні, адже дуже багато народів пережили свої трагедії. Досить згадати про Голокост".

Артистка впевнена, що потрібно приймати "помилки минулих років, історичні помилки, вчинені радянським режимом".

"Зараз, зрозуміло, ніхто не шукає винних, але це було, цей факт мав місце, його офіційно визнали злочином ще під час існування СРСР. Не потрібно агресивно на нього реагувати, потрібно просто його прийняти як факт, і все", - пояснила вона.

Артистка вважає, що тема, піднята в її пісні, близька багатьом європейцям

На думку Джамали, своєю реакцією росіяни фактично роблять собі "ведмежу послугу".

"Чим більше в Росії розгорається скандал навколо моєї пісні, тим більше інтересу це викликає у всіх світових ЗМІ. Якби вони спокійно відреагували, світ, напевно, не надав би цьому такого значення. А так вийшли матеріали на цю тему - я без перебільшення кажу - у всіх провідних світових ЗМІ", - розповіла вона.

І дійсно, слідом за британськими та німецькими виданнями з'явилися матеріали в американських та навіть в японських засобах масової інформації.

Росія підігріває інтерес світу до Джамали

Не обійшла стороною Джамала й скандал навколо свого колеги SunSay під час фіналу Нацвідбору. Тоді члени журі - Андрій Данилко та Руслана - узялися у прямому ефірі з'ясовувати, чи не порушує пісня Андрія Запорожця правил "Євробачення" та чи є співак патріотом України.

"Я весь час повторюю, що Україні протипоказано проводити відбори на "Євробачення", тому що це завжди виливається в скандали. Я не могла витримати, коли слухала всю цю розмову з Андрієм (SunSay) на сцені, я сиділа в гримерці і кричала від обурення", - зізналася Джамала.

"SunSay не заслуговує такого ставлення, мені було страшенно неприємно. Я вважаю, що кожна людина повинна стежити за своїми вчинками, замість того щоб шукати об'єкти для ненависті і осуду", - додала вона.

Джамала стала на захист SunSay

Наостанок співачка розповіла, як триває підготовка фінального номеру, який вона має представити вже 5-го березня оргкомітету "Євробачення":

"Номер буде відрізнятися дуже сильно від того, що ви бачили. Принаймні у нас є такі наміри. ... Вся команда, яка працює зі мною, налаштована на те, щоб перемогти".

Нагадаємо, Джамала з піснею "1944" поїде в травні до Стокгольма, аби представити Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2016".

Фото з Facebook та Instagram Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів