Повалій схудла для кліпа, а Ліхута побідкався, що їй не дають працювати в Україні

11 квітня 2016, 13:53

Поки українці думають, що співачка Таїсія Повалій переїхала до Росії і успішно там живе і працює, артистка знімає кліпи в Києві та бідкається, що її пісні не беруть на українське радіо.

Точніше, бідкається не сама Тая, а її чоловік і продюсер Ігор Ліхута. Йому 11-го квітня якраз виповнилося 55, і з цього приводу "Комсомольська правда в Україні" взяла в нього інтерв’ю.

"Мені 55 років, а це не 25 і навіть не 35, чому радіти? Дорослішаємо! Зберемося з сім'єю в нашому заміському будинку (під Києвом): ми з Таїсією, улюблена теща, син з невісткою Треба роботою займатися, а на дні народження час ще буде", - додав іменинник.

Ліхута відсвяткує день народження за містом у своєму будинку з родиною

Крім того, Ігор вкотре наголосив, що вони з Таєю нікуди не переїжджали, хоча і працюють переважно у Росії, тому що на батьківщині їх "заборонили".


"Концерти і робота у Таї зараз є. На жаль, не на території України, де ми практично отримали заборону на професію. Певних артистів вибрали як мішень і методично цькують", - обурився продюсер.

Нещодавно Повалій показала себе оновлену. Такою її побачать у новому кліпі "Чай с молоком"

"Багато нечесної інформації вилито на нашу сім'ю, починаючи з того, що ми поїхали і живемо в іншій країні. Люди зустрічають мене в супермаркетах, на ринку і запитують здивовано: "Ви повернулися?" А ми й не їхали нікуди! Живемо з мамою і дітьми в нашому будинку", - заявив Ліхута.

"А за кордон нам доводиться виїжджати по роботі - це правда. Як інакше, якщо на території України нам працювати не дають, звинувачуючи в тому, що ми працюємо десь ще! Артист повинен працювати скрізь, де є любляча публіка. Але є така категорія - "активісти". Люди в камуфляжах ходять на ефіри радіо та ТБ і кажуть: "Ми не рекомендуємо вам крутити пісні Таїсії Повалій - є така установка", - побідкався Ліхута.

Ліхута обурений, що їх з дружиною цькують на батьківщині і геть забуває, як вона вітала російських "захисників вітчизни" з 23 лютого

Чоловік Повалій також зазначив, що вони не можуть домогтися, щоб пісні Таї, навіть українською мовою, звучали на вітчизняних радіостанціях.

"Якщо є люди, які не поділяють ідеали і погляди сьогоднішньої влади, то це ще не говорить про те, що вони не патріоти і повинні бути викреслені з ефірів і зведені в ранг ворогів. Такого не було ніколи! Ми з Таїсією завжди патріотами були, є і будемо. Україна - наша єдина Батьківщина, яку ми любимо", - заявив Ліхута.

"Нам залишається тільки чекати і займатися роботою - писати пісні, знімати кліпи і сподіватися, що наша творчість люди оцінять по достоїнству", - підсумував він.

Чоловік має надію, що творчість Таї знову полюблять в Україні

Тим часом Повалій собі спокійно знімає нові кліпи. Останній знову зняв для неї Алан Бадоєв. Для нового відео Тая навіть схудла. Що цікаво, Повалій начебто співпрацює з продюсерським центром Михайла Гуцерієва, весілля доньки якого нещодавно сколихнула ледь не весь світ.

Слова нової пісні Повалій написав саме Михайло Гуцерієв, про що йдеться у його Instagram
Таїсії довелося схуднути для нового кліпу від Бадоєва. На своїй сторінці співачка жартома написала, що мама не дозволила їй худнути далі

Фото зі сторінки Повалій у ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів