Кароль: Я не вважаю себе іконою стилю та поважаю кожного музиканта в нашій країні

5 травня 2016, 16:04

Співачка Тіна Кароль зізналася, що не вважає себе "іконою стилю". Вона, звісно, стежить за останніми тенденціями моди, але вдягає лише те, що пасує її настрою та відчуттям.

Крім того, зірка запевняє, що на сцені завжди справжня та не має вигаданих образів. Тому стилістам з нею легко.

Про своє ставлення до глядачів, моди та сцени Тіна розповіла виданню "Buro 24/7", для якого також знялася у фотосесії в одному з найвідоміших бутиків столиці.

"Ніколи не думала про себе так - "ікона стилю". Нехай про мене так думають інші, але я про себе більш скромної думки", - зауважила Кароль.


Тіна запевняє, що скромнішої думки про себе

Кароль наполягає, що не створює сценічного образу, бо залишається собою завжди.

"Для сцени я перетворююся, але не настільки, щоб це була не я. У мене немає вигаданого образу, на сцені я справжня. В деякій мірі пощастило стилістам - їм нічого не потрібно для мене вигадувати", - зазначила артистка.

Красиве життя для Тіни - це єдність з природою.

"Ти стоїш на краю скелі, перед тобою маяк, і ти розумієш, що це край євразійської плити, нульовий меридіан. Попереду тебе океан - і більш нічого. Простір, енергія, драйв - ніщо не зрівняється з цими відчуттями. Думаю, почуття стихії надихає в рівній мірі як музикантів, так і дизайнерів на створення чогось, що було б під силу часу", - поділилася співачка.

"На сцені я справжня", - запевняє Тіна

У повсякденному житті зірка любить комфорт та піжамний стиль.

"Я ношу чоловічі речі, іноді - речі свого чоловіка. Одяг - це наш настрій. У мене є речі, з якими пов'язані певні події, і це вже не просто кофта або піджак", - розповіла Тіна.

Не секрет, що у повсякденні, а іноді і на сцені, Тіна віддає перевагу піжамному стилю

"Іноді мені хочеться просто бути глядачем біля телевізора - і все. Мені не чуже нічого, що близьке моєму глядачеві. Я також втомлююся в кінці робочого дня, також відволікаюся, дивлячись телесеріал або яке-небудь кулінарне шоу. Але ніщо так не відволікає мене від повсякденності, як час, проведений з моїм сином", - також зазначила Кароль.

"Я не ділю глядачів на аудиторії, за віковими групами, соціальними статусами. Мені просто подобається завойовувати глядача, закохувати його в музику, показувати, наскільки великою може бути її сила", - поділилася зірка.

Тіна найкраще відволікається від роботи у компанії сина Веніаміна

"...Я завжди буду прикладом життєлюбства", - також підкреслила співачка.

Крім того, Тіна раптом заявила, що поважає кожного музиканта, кожну співачку в нашій країні.

"В цьому ж і є задум Божий: всі ми індивідуальні, різні, але всі ми створюємо загальний світ", - сказала вона.

Кароль запевняє, що завжди буде прикладом любові до життя

Мода для Кароль - це гра.

"...Та сама сцена, але більшою мірою театральна. Я стежу за модою і знаю, що показували в останніх колекціях. Але я вибираю одяг не по сезонах, а за кольором, за фактурами тканини - щоб це був колір сьогоднішнього дня, мого внутрішнього настрою. Все інше не важливо", - сказала Тіна.

На запитання, ким би вона була, якби не стала співачкою, Кароль відповіла:

"...Не знаю, не народилася б тоді взагалі. Моє покликання - співати і бути на сцені"

Для Тіни мода - це гра

Фото Григорія Вишневецького для "Buro 24/7"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів