Писанка про чоловіка: Він наїхав на мене мов танк

26 травня 2016, 17:13

Телеведуча та актриса Руслана Писанка розповіла, котра вже три роки живе у шлюбі з бізнесменом на ім'я Ігор, розказала, чим він її свого часу підкорив.

А ще 50-річна зірка пояснила, чому її останнім часом немає на телеекранах.

Про це Руслана говорила в інтерв’ю "Комсомольской правде в Украине".

Актриса, котра знайшла своє кохання на сайті "Одноклассники", радить жінкам у жодному разі не розчаровуватися в чоловіках, інакше вони так і не зустрінуть свою половинку.


"Це найголовніша помилка. Коли жінка говорить, що всі мужики – "сво…", знайте, ніколи нормальний мужик не з'явиться в вашому житті. Не буває, щоби всі були погані!", - заявила Писанка.

Руслана Писанка з чоловіком Ігорем

"І треба шукати чоловіка, підходящого для себе, тому що кожен із нас теж не ідеал у сенсі характеру, фігури, кольору волосся і чогось іще. Ти – пазл особливої форми, і до тебе підійде лише інший пазл такої ж форми. І він є!", - запевнила вона.

Ігор підкорив Руслану умінням дотримуватися слова, а ще наполегливістю, з якою він її завойовував.

"Він на мене наїхав мов танк. Правда, я завжди сахалася, завжди боялася якихось залицянь надмірних. Я взагалі закрита людина, я ж Скорпіон, не люблю яскравих проявів", - поділилася зірка.

Коханий наїхав на зірку мов танк

Проблема, з якою подружжя стикнулося під час періоду "притирання" одне до одного, це ревнощі Ігоря.

"Наприклад, він не розуміє, чому всі артисти при зустрічі цілуються. От все обов’язково у щічку. А це як даність треба приймати, вочевидь. Це складний момент – ревнощі до колег", - зазналася Руслана.

Нині Писанка здебільшого працює у театрі, бо не отримує привабливих пропозицій ані на телебаченні, ані у кіно. Зі слів акторки, вона радше "посидить" та почекає, ніж зніметься у поганій картині. Причому її не лякає, якщо на той час їй діставатимуться самі ролі бабусь.

"Актриса повинна до останніх днів лишатися актрисою. Згадайте таких артистів як Мажуга, Рушковський, Зельдін – це люди, котрим 80, 90, 100… Але вони виходять на сцену, вони грають, сповнені енергії та можуть дати фору молодим", - зазначила Руслана.

Писанка не боїться грати бабусь

"Артисти й не йдуть на пенсію, бо для них пенсія рівноцінна відходу з життя: доки вони в строю, старість до них не приходить. От і я би теж хотіла йти таким шляхом та бути потрібною… А ось просити я не піду ніколи", - сказала вона.

Нагадаємо, коли йдеться про фізичну форму, Руслана, котра, з її слів, постійно перебуває в процесі схуднення-гладшання, не радить жінкам відмовлятися від солоденького.

Фото з особистого архіву Руслани Писанки та з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів