Дорн запевнив, що він за Україну, та зібрався пожити в Америці

22 червня 2016, 11:30

Співак Іван Дорн, якому довелося виконати умови так званих львівських "активістів", щоб не зірвати власний концерт, запевнив, що ніяк не постраждав через цей випадок.

Від нього вимагали довести проукраїнську позицію, і він її довів.

Але незабаром артист їде попрацювати і пожити в Америку. Про це він розповів в ефірі радіо "Аристократи".

Іван зізнався, що морально йому було дещо складно погодитися на умови "активістів", які під загрозою зриву концерту вимагали зацитувати гімн України на сторінці у соцмережі.


"Я не дуже вітаю, коли мене просять зробити якісь речі. Я не скажу, що це шантаж або якийсь виклик, догана. Як хочете, це називайте. Таким чином вони попросили підтвердити моє про українство", - прокоментував Дорн.

Іван не приховує, що йому було дещо складно морально виконати умови "активістів"

"Ці люди стали заручниками власної ситуації. Вони так і говорили: "У цих списках ти опинився. І тут приїжджаєш. Ми розуміємо, що ти хороший хлопчик, ми тебе любимо і таке інше. Нам потрібно, щоб ти якось зайвий раз підтвердив своє проукраїнство", - розповів співак.

"Ось я вирішив це зробити, тому що мені найменше хотілося скасовувати концерт. Львівську публіку я дуже люблю. В принципі, я не думаю, що якось постраждав від цього. Я в будь-якому випадку за Україну. Я вирішив кардинально вплинути на ситуацію віршем, тому що прозаїчно у мене не дуже виходить", - зауважив він.

"Я в будь-якому випадку за Україну"

Тепер, коли тур Вані завершився львівським концертом, він зібрався перебратися на якийсь час до Америки.

"Будемо ми в Америці жити і писати. Не знаю, скільки по часу це займе, але я везу всю банду з собою. Там ми будемо знімати будинок, записувати альбом до кінцевого демо-варіанту. Коли вже всі треки будуть готові, ми підемо в студію. Зробимо якісний запис всіх доріжок, аж до вокалу", - поділився планами Іван.

Дорн їде в Америку зі своїми музикантами

Дорн пояснив, що хоче записати англомовний матеріал, а в Україні це зробити складно.

"Я хочу писати сам, хочу належати сам собі в цих текстах. Потрібно трішечки попрактикуватися для цього, тому що у мене з граматикою проблем немає, а ось з vocabulary (словниковий запас -ред.) не надто", - розказав музикант.

"Це велика, витратна, з мого боку авантюрна історія. В якійсь мірі вона навіть романтична. Мені подобається, що це виглядає як пригода, в якій ми повинні однозначно виходити переможцями. Ми повинні зробити альбом. Все інше - це другорядні питання", - додав Ваня.

Іван також розповів, що мріє про міжнародну музично освічену публіку, як на концертах західних зірок, зокрема, Стіві Вандера

"З точки зору юнацького максималізму, мені хочеться змагатися з англомовними артистами, не обов'язково з американськими. Мені здається, що нам є, що показати, що ми можемо звучати не гірше", - заявив він.

Фото з Facebook та Instagram Дорна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів