Дорну довелося зацитувати гімн під загрозою зриву львівського концерту

17 червня 2016, 16:15

Співаку Івану Дорну довелося виконати умови львівських "активістів", які погрожували скасувати його концерт.

Учасники організацій Добровольчий рух ОУН та Цивільного корпусу "Азов" Львівщини вимагали від Дорна довести його проукраїнську позицію.

Про це пише "Zaxid.net".

"Ми зв’язалися з командою Івана і попросили запостити на офіційній сторінці карту України з Кримом, фрагмент гімну та слова "Ми переможемо". Це прості речі, які свідчитимуть про його патріотичну позицію. Він підтвердив, що підтримує територіальну цілісність, відтак ми не блокуватимемо концерт", - розповів один із так званих "активістів" Антон Петрівський.


На сторінці Івана патріотичний пост з’явився ввечері 16-го червня. У команді артиста підтвердили, що справді мали переговори з людьми, які погрожували блокувати концерт.

Як зазначає видання, програмний директор Дорна Андрій Голик підвердив, що пост був вимогою "активістів". Він також запевняє, що сторінку у Facebook Іван веде сам і рішення про публікацію там карти України прийняв самостійно.

До речі, ці самі активісти раніше намагалися зірвати концерт Макса Барських. Причина та сама – концерти у Росії.

Іван вирішив, що краще виконати умови "активістів", ніж втрачати концерт

У випадку з Дорном, "активісти" звернулися до керівництва "Арени Львів", де має відбутися концерт, та назвали імена українських виконавців, які продовжують виступати на території Росії.

"Ми вважаємо, що їхні дії є антидержавними, і виступ таких артистів у Львові є неприпустимим", - заявляв той самий "активіст" Петрівський.

Також у Львові з Дорном і його командою стався ще один інцидент.

16-го червня хлопців не пропустили до нічного клубу через спортивний одяг, пише "ZIK".

Згодом адміністрація нічного закладу вибачилася за "непорозуміння".

Щось не дуже щастить Вані зі Львовом

"Нам дуже прикро, що стався подібний інцидент. Охорона та фейс-контроль просто виконували свою роботу, більшість компанії з Іваном була одягнута у спортивний одяг. Їх, звичайно, пропустили в клуб, та не одразу. Внаслідок чого почався скандал", - пояснили там.

Та, схоже, Ваня не зміг пробачити цього, бо саме після інциденту організатори концертного туру вирішили скасувати афтепаті, яке було заплановане на 17 червня.

Нагадаємо, два роки тому Дорна звели у статус патріота після того, як він вийшов з гербом на грудях на сцену конкурсу "Нова хвиля". Але його патріотизм поставили під сумнів після концертів у Москві.

Також нещодавно Іван зізнався, що втомився боятися обструкції за концерти у Росії.

Фото з Instagram та Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів