Йовович про Україну: Страждання моєї країни розбиває мені серце

11 липня 2016, 10:57

Американська актриса Міла Йовович не забуває й про свою "малу батьківщину" - Україну. На відміну від багатьох артистів, які мають українське коріння, вона не відмовляється озвучувати свою позицію, щодо ситуації в країні.

Про війну в Україні й бажання приїхати з моральною підтримкою Міла розповіла в коментарі Катерині Осадчій у "Світському житті".

Йовович заговорила на камеру про Україну

"Усе, що відбувається в Україні, дуже близьке моєму серцю. Бачити, як мій народ страждає, бачити, як українці переживають революцію, війну - дуже важко. Страждання моєї країни розбиває мені серце. Звісно, я хочу зробити усе, що в моїх силах, щоб допомогти", - наголосила актриса.

Йовович, яка емігрувала з України в 1980-му році, вже не має тут рідних. Але попри це зірка хоче приїхати й підтримати українців.


Актриса каже, що сильно переживає за батьківщину

"Я б дуже хотіла, мої родичі також хотіли б побачити батьківщину. В мене там вже рідних немає, і мені насправді там нема чого робити. Але я хотіла б приїхати тільки через підтримку українських людей. Приїхати і надати людям якоїсь моральної підтримки", - пояснила вона.

Наостанок актриса передала привіт країні: "Привіт, Україно! Я вас люблю!".

Але Міла все ніяк не приїде з підтримкою...

Нагадаємо, наприкінці минулого року Міла Йовович відсвяткувала свій ювілей – 40-річчя. З нагоди цього прихильники актриси пригадали їй, як вона колись співала українську пісню, виклавши архівне відео.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів