Вагітна Кравець з "Кварталу 95" розповіла, як її зламала робота

14 липня 2016, 13:42

Актриса зі "Студії Квартал 95" Олена Кравець, яка натякнула, що чекає на двійню, навчилася бути слабкішою.

Єдина жінка з команди Володимира Зеленського уже сім років відвідує психотерапевта, який допоміг їй повернути колишню радість до життя й роботи.

Про те, чому вона стала "задихатися" і "вперлася в стелю" Кравець розповіла в інтерв’ю "Каравану историй".

"За характером я - локомотив, мені потрібно все отримати негайно, тут і зараз. Але в останній рік-півтора зрозуміла: хочу бути слабшою - не бігти, чи не мчати, а довіритися, покластися, розчинитися. Залишитися собою, але при цьому бути разом. Так, час від часу перекласти відповідальність на чоловічі плечі, відповісти, нарешті, своєї жіночої природи", - зауважила актриса.


Кравець розповіла про те, як їй допомогла психотерапія

На думку Олени, жіноча природа – це сімейне вогнище, діти, рівновага і гармонія. А для усього іншого є чоловік, якому вона готова допомагати, якого готова підтримувати й бути поруч.

"І з тих пір як я змінила парадигму, мені стало набагато легше. Сергію (чоловіку), мабуть, теж. Чим частіше можу покластися на чоловіка і забути про проблеми, тим нам обом комфортніше", - пояснила Кравець.

До такої гармонії й розуміння Олені допоміг прийти психотерапевт, до якого вона ходить уже сьомий рік.

Жінка змінила своє ставлення до життя

"Сім років тому працювала не тільки актрисою, а й адміністратором "95 кварталу". Не їздила на гастролі, тому що потрібна була моя присутність в офісі. Брала участь тільки в зйомках "Вечірнього кварталу", - згадує жінка.

Тож після кількох років роботи в такому режимі в Кравець виникло відчуття, що вона вперлася в стелю: "Немає кайфу від роботи, немає адреналіну, я немов задихаюся".

Тоді Олена почала відчувати злість і роздратування, коли їй телефонували, аби розпитати про дати та вартості концертів.

Сім років тому в Олени все посипалося з рук

"Коли смуток поширився і на сім'ю, тут у мене все посипалося з рук. Я була як зламаний чоловічок з дитячого конструктора. У цей момент подруга Наташа поділилася зі мною своїм досвідом терапії. І в ту ж секунду я зрозуміла: це те, що мене врятує", - зауважила артистка.

"За допомогою терапії я знайшла це властивість в собі. Відкрила ті таємні двері в душі, про існування яких не підозрювала, зняла важкі навісні замки. Навчилася приймати себе такою, яка я є", - додала вона.

Незабаром актриса народить. І, схоже, не одну дитину

Кравець зізнається, що періоди зневіри бувають у неї і зараз. Проте в такі моменти їй досить просто ненадовго залишитися наодинці з собою і незабаром все повертається на круги своя.

Фото з Facebook Олени Кравець

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів