Зібров згадав про любов Кучми, байдужість Порошенка та розпач Повалій

28 липня 2016, 12:00

Співак Павло Зібров, який нещодавно вразив кліпом про Укрзалізницю, свого часу відмовився заплатити купу грошей за розкрутку в Росії.

Ще він не приховує, що колись Кучма знав його пісні напам’ять та завжди запрошував на свої заходи. А от Порошенко цього не робить.

Про це та про те, як Таїсії Повалій важко через цькування на батьківщині Зібров розповів в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Виявляється, Павло Зібров колись міг стати зіркою у Росії, але пошкодував на це грошей.


"Це було ще в 1993 році. Я як раз заслуженого артиста отримав, фізично міг 20-30 концертів давати в місяць - зірковий час. Ігор Крутой в Палаці "Україна" виступав, і ми вийшли в коридор на перекур. Він озвучив суму на розкрутку в Росії - 300 тисяч доларів", - згадав артист.

Зібров зекономив 300 тисяч та не став зіркою у Росії. А міг би затьмарити Стаса Міхайлова

"Але у мене таких грошей не було, а позичати я не став, подумав: навіщо мені в Москві бути 41-м номером, якщо в Україні я король? (Посміхається.) Відтоді про своє рішення не пошкодував жодного разу", - запевнив Зібров.

Також співак розповів про свій найнезвичайніший виступ.

"В Афганістані під час війни. Це був 1982-й, я ще в армії служив. І коли строкова служба була, ми прилетіли в Афган з ансамблем пісні і танцю Київського військового округу на гастролі. Летіли в "морозилці" - літаку, який м'ясо віз. Тільки спустилися з трапа, побачили три борти з "хрестом" - поранених і вбитих везли…" - розповів Зібров.

Зібров виступав в Афганістані під час війни

"Я ще тоді не знав, що за 20 днів у мене відбудеться повна переоцінка цінностей: адже найголовніше - коли руки-ноги у людини є, коли він може жити і радіти, чути, бачити", - зауважив він.

А ще у Зіброва були незвичайні корпоративи.

"Приватна вечірка на 10 осіб в Ялті. Відправили за мною чартер, привезли в ботсад. А там сидять шість олігархів. Я на них подивився - ага, півбюджету України", - пожартував артист.

"Я пісню одну заспівав, стару, їй вже років 30, так один олігарх навіть заплакав. А потім зняв годинник і мені подарував. Я думаю - що ж за годинник такий? Син побіг в майстерню, перевірив. Каже: "Купуємо машину, тато!" – розказав Зібров.

Під пісні Зіброва колись плакали олігархи

Що ж до виступів у політиків, то особливо пісні Зіброва любив Леонід Кучма.

"Кучма мене дуже любив, знав пісні напам'ять. Можливо, завдяки Марині - вона була його радником, потім вийшла заміж за мене", - зізнався співак.

"Кучма одним з перших слухав всі мої нові пісні, виступати в Адміністрації запрошував. Під час одного з таких виступів відбулася лажа з фонограмою, і поки звукорежисер розбирався, я запропонував Леоніду Даниловичу заспівати дуетом. А він прекрасно грає на гітарі, тож мікрофон взяв в руки без коливань, і ми разом заспівали", - згадав Зібров.

А от нинішній президент такого не робить.

"Порошенко знає, що є такий артист Зібров, але на свої заходи не запрошує, а я і не напрошуюся", - коротко сказав артист.

Відомо, що родина Зібрових близько товаришує з родиною Повалій-Ліхути. За словами артиста, Тая дуже переживає через те, що її цькують співвітчизники.

Повалій має багато пісень у репертуарі, які для неї написав Зібров

"Таїсія з Ігорем страшно переживають через ситуації, що склалася, але ж треба якось жити, колектив годувати. Костюми, фонограми - все це тисячі і тисячі доларів. Якщо у нас 2-3 тисячі доларів пісня стоїть, то в Росії - 5-10. Це вимагає грошей, а де їх брати, якщо тут не дають працювати? Вона і не наривається. Тихенько працює в Москві, від касових концертів відмовляється - тільки закриті вечірки по 100-200 чоловік, весілля, дні народження", - розповів Зібров.

"Бачилися ми півтора місяці тому на мій день народження. Тая схудла кілограмів на 12, але виглядає дивовижно", - додав він.

Зібров також зауважив, що Повалій не мала змоги відмовитися від депутатства, а тепер страждає, працюючи у Росії

Фото з сайту Зіброва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів