Onuka "живе в рюкзаку" і не планує купувати житло. ФОТО

2 серпня 2016, 11:23

Співачка Ната Жижченко з гурту Onuka пояснила, чому воліє жити в орендованих квартирах та не має наміру купувати власне помешкання.

А ще вона розказала про страх, який має завдяки "Жахіттю на вулиці В'язів", та про "життя в рюкзаку".

Про це йшлося в її інтерв’ю "L'Officiel-online".

"Моє дитинство пройшло в спальному районі Києва, на Воскресенці, на 9-му поверсі типової багатоповерхівки, дуже схожій на ту, що в "Іронії долі". Звісно, на стінах висіли килими. Я дуже пам’ятаю момент, коли мама прийняла радикальне рішення їх зняти. Ми їх викинули", - пригадала Ната.


"Узагалі моя мама – анти-Плюшкін. Дитячий одяг, іграшки за непотрібністю вона віддає на благодійність. Зате оновлюється простір. Основне правило: якщо річ не діставалася рік – її потрібно позбутися, за винятком речей із цінною пам’яттю", - пояснила вона.

Ната Жижченко виросла на Воскресенці, з килимами на стінах

Єдина річ, котра лишилася в Нати з дитинства, це постер Bjork Debut, котрий їй колись привезли з Лондона, і який був її найбільшою цінністю.

Малою Жижченко боялася темного коридору, а після того, як у 7-річному віці подивилася "Жахіття на вулиці Вязів" – ще й ванної та каналізаційного стоку. Співачка зізнається, що останнього побоюється й досі, особливо в басейні.

Купувати власне житло Ната, котра на початку літа побралася музикантом Євгеном Філатовим, не збирається.

"Я гадаю, що купувати житло – це якось старо і типово, чи що. Як було в батьків: одружитися, квартира, машина, діти. Це настільки банально. Мені більше до вподоби пожити в різних місцях", - поділилася співачка.

Майбутня зірка з братом

"У нас із Женею є план "Життя в рюкзаку". Якщо складаються якісь екстрені обставини, ми упаковуємо в рюкзак усі необхідні речі, беремо собаку, сопілку і йдемо на нове місце. Приростати до речей – це, на мій погляд, неправильно… Мені здається, треба накопичувати емоції та враження, друзів, людей, спілкування, а не речі", - підсумувала артистка.

Зі слів Жижченко, готує в їхній із чоловіком сім'ї лише вона. Зірка любить "атмосферне" синє сяйво газових плит та аналогові чайники. А ще вона зберігає електричний самовар, котрий свого часу подарував їй дідусь.

Співачці важко сказати, де б вона хотіла жити, у місті чи за містом.

А це Піф, котрий, разом зі своїми хазяями, веде "життя в рюкзаку"

"Із одного боку, релакс із довгою дорогою в Київ, а з іншої, ритм міста і п’ять хвилин до центру. І в тому, і в тому є своя естетика. Це як ошатні туфлі або кросівки – складно зробити вибір. Або визначаєш стиль життя і носиш щось одне", - зазначила вона.

Власною "капсулою", де їй найкраще думається, Onuka називає автомобіль.

"Мені найкраще придумується за кермом. Я люблю автівки. Саджуся за кермо, їду – і мені найкраще думається. Буває, щось слухаю, але іноді втомлююся від музики і просто слухаю шум моторую мені це подобається, та заспокоює", - поділилася співачка.

Постер Бйорк - єдина річ, яку Ната зберігає з дитинства

"Можу їздити в будь-якому емоційному стані. Це наче мій власний всесвіт. Саджуся в свою капсулу, замикаюся та лишаюся наодинці з собою та своїми думками. Можу дуже багато часу провести за кермом – це, напевно, моя пристрасть та улюблена справа", - додала вона.

Нагадаємо, Жижченко називає себе песимістом та соціофобом.

Фото "L'Officiel-online", Романа Кулінічa з Facebook, Cultprostir.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів