Клочкова пожалілася на нестачу освіти, придушене "я" та проблеми з чоловіками

9 серпня 2016, 11:55

Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова шукає справу до душі та планує зробити так, щоб тепер її ім’я працювало на неї, а не навпаки.

7-го серпня спортсменці виповнилося 34, і лише зараз вона зрозуміла, що чоловіків треба оцінювати не за зовнішністю, а за ставленням до неї та її сина Сашка.

Про проблеми з протилежною статтю, нестачу освіти та плани на майбутнє Яна розповіла журналу "Караван историй".

Вже звична до публічності Клочкова зізналася, що спочатку їй було дуже важко виходити в люди, адже для неї це був абсолютно інший світ.


Зараз Яна частенько буває на людях і звикла до уваги та камер, а років 10 тому світськість давалася їй нелегко

"Я ніколи не прагнула стати світською левицею, не засиджувалась до ранку в нічних клубах. Просто мені було цікаво подивитися на "паралельний" світ, закритий для мене раніше на сім замків. І тому я перестала відкидати запрошення на вечірки, презентації та інші світські заходи", - загадала Яна.

"Щоправда, мені подобалося спілкування з відомими людьми. Хоча завдяки спорту я була особисто знайома з багатьма світовими знаменитостями… Але як спортсменка, нехай навіть дуже відома, я почувалася дещо скутою. А ось пішовши зі спорту, дозволила собі розслабитися", - розповіла Яна.

Тепер Яна розслабилася аж до світлин в купальнику

Особливо нелегко Клочковій давався вибір вбрання та взуття для світських виходів.

"..."І щоб все від Dolce & Gabbana, Gucci і Louis Vuitton, а то будеш білою вороною!" - інструктували подружки. Я протистояла цьому щосили. Але прослизнути повз камери не вдавалося. Навпаки, мене показували з ніг до голови крупним планом. А на ранок я читала в Інтернеті: "Яні Клочковій не завадило б знайти стиліста" - і так засмучувалася!" - зізналася вона.

Звичайне життя поза спортом теж далося Яні нелегко.

"Як з'ясувалося, спорт і життя - дві різні речі. На доріжках басейну я була зухвалою, рішучою, будь-якого суперника могла розірвати на шматки. А на дорогах життя почуваюся невпевнено, соромлюся, ніяковію перед авторитетами і всіх "пропускаю вперед", - розповіла спортсменка.

У житті Яна далеко не така зухвала та рішуча, як була у спорті

Крім того, Клочкова відчуває нестачу освіти.

"Інституту фізкультури, який я закінчила, сьогодні явно недостатньо. Свого часу мене без проблем могли зарахувати в Харківську юридичну академію. Але ходити на лекції, готуватися до іспитів не було коли... Тому планую вступити ще в один виш", - зазначила вона.

"Ще пристрасно мрію знайти собі справу до душі. Адже Благодійний фонд, яким ми займалися з Денисом (Силантьєвим), закрився - спонсор припинив дотації. А державі нецікаво, чим займається його "Герой" після завершення спортивної кар'єри. Ось і виходить, що знову я можу розраховувати тільки на себе", - пожалілася Яна.

Клочкова планує отримати другу вищу освіту та шукає справу до душі

Тому зараз вона сподівається знайти партнера по бізнесу.

"Я багато працювала на своє ім'я. Тепер час імені попрацювати на мене", - заявила плавчиня.

Але все це - плани на майбутнє. А поки Клочкова занурена у материнство і насолоджується цим.

"Так, це безперервний труд, але мені до праці не звикати. А ось такі світлі, божественні почуття я відчуваю вперше. І тепер навіть не розумію, як жила без свого Сашеньки", - зізналася Яна.

Зараз Яна насолоджується вихованнями сина Сашка. Хлопчик, до речі, нещодавно опинився у лікарні

Що ж стосується чоловіків, з якими Клочковій не щастило, то вона багато думала з цього приводу і зробили висновки.

"Знаєте, до якого висновку прийшла? Щоб домогтися від людини неймовірних успіхів в якійсь галузі, частину його "я" необхідно придушити. Як це не звучить цинічно, але ж зі мною сталося саме так! Всі мої проблеми з чоловіками виникали через те, що я не отримала потрібного досвіду…" - поділилася Яна.

"Інша частина життя була для мене Terra Incognita. Не з'ясовуючи, як має поводитися справжній чоловік, я дивилася не так на душевні якості хлопця, як на його зовнішність. Тож не дивно, що, вибираючи "по обгортці", наступала на одні й ті самі граблі", - додала вона.

"З народженням сина рожевий туман розсіявся. Відтепер я оцінюватиму чоловіка за вчинками, ставленню до мене і сина", - підсумувала Клочкова.

34-річна Клочкова проаналізувала свої стосунки з чоловіками та зробила висновки

До речі, нещодавно Яна повідомила, що перебуває у стосунках, але з ким саме - не афішувала.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів