Кошелєва розказала про свій перший кабачок, та що робить руками вночі

Четвер, 8 вересня 2016, 15:35

Депутатка від Радикальної партії Олена Кошелєва, яка два роки тому наробила галасу у Раді своєю шубою, любить готувати, приймати вдома гостей и вирощує кабачки.

А ще вона робить паперових пташок ночами.

Про це вона розповіла в інтерв’ю "Інформатору".

За два роки роботи у Раді Кошелєва нарешті зрозуміла, чого туди прийшла.

"Коли я вперше прийшла у Раду, не до кінця розуміла природу цього покликання, і сформулювати власне бачення було ще дуже складно. Через два роки я аналізую себе і розумію, що у мене є жорстка позиція, є свій погляд, і я чітко можу зрозуміти, де добре, де погано, де принципово, а де треба шукати компроміс", - знову без жодної конкретики зазначила депутатка.

 За два роки у Раді Кошелєва знайшла у себе жорстку позицію 

"Специфіка роботи у Раді в значній мірі стосується психології. Я вважаю, що ця робота важка для людей, у яких немає внутрішнього стрижня. Легко піддатися спокусі, зламатися, втратити самого себе. Думаю, у свідомих людей перша мета в парламенті – залишитись вірним своїм ідеалам", - сказала Олена.

Також Кошелєва зауважила, що перебування у Парламенті не йде на користь її жіночності.

"Моє оточення помічає, що я стаю більш конкретною, жорсткою. Зберегти баланс між особистим і професійним – це велика і складна робота над собою", - заявила Олена.

 Скидається на те, що Кошелєва тільки й робить, що працює над собою

На запитання, про що вона мріє, молода депутатка відповіла:

"Про особисте щастя, свою родину, забезпечених українців, про те, щоб можна було пишатися своєю країною. Не хочеться, щоб було соромно за себе і за свою країну, за людей".

Якщо ж із кар’єрою політика в неї раптом не вийде, Олена повернеться до своєї професії архітектора.

 У Кошелєвої є запасний варіант - диплом архітектора

У вільний час Кошелєва полюбляє робити щось руками.

"Вночі, коли всі влягаються спати, я готуюся до Нового року – роблю паперових пташок. До 31-го грудня я, мабуть, встигну підготувати сувеніри для всіх членів партії. Ще люблю город і готувати. Нещодавно у мене виріс перший кабачок!" - похвалилася Олена.

"Я не ходжу в ресторани, бо готую все і завжди: щодня у мене вдома гості. Улюблені страви – млинці, рагу з індичкою і гарбузом. Дуже люблю пекти, і вдома у мене завжди є якась випічка", - додала депутатка, яка ретельно працює над фігурою у спортзалі

 По ресторанах Олена, каже, не ходить, бо готує вдома

Фото з Facebook Кошелєвої, "Української правди" та з сайту "Інформатор"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів