Син Кароль у Лондоні танцює гопака та співає українських пісень

26 вересня 2016, 11:37

Співачка Тіна Кароль зважилася на досить непростий крок – відправила свого єдиного чоловіка аж до Лондона.

Саме Британію обрала артистка для навчання сина Веніаміна, і сама тепер живе на дві країни.

Про те, з ким і як хлопець живе у далекому передмісті Лондона, Кароль розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

"Усі крутили пальцем коло скроні, бо я вирішила так зробити", - сказала Тіна про своє рішення навчати 8-річного сина закордоном.


Тіна з Катериною покаталися на роверах в Юрмалі та поговорили про особисте

Але сама співачка жодного разу не пошкодувала про це.

"Всупереч батькам і усім я зробила це, і ми щасливі. Його не муштрують по-радянськи. Я нічого не маю проти, але вважаю, що ми мусимо змінити нашу навчальну систему в Україні. Потрібно переформатовуватися, світ вже зовсім інший. Я рада, що зробила цей відповідальний для мене крок. Ми деколи розлучаємось, але зараз я живу на дві країни", - зауважила Тіна.

Про рішення навчати сина закордоном Тіна казала ще торік

Вєня одразу пішов у другий клас. І зараз він вже у третьому, тобто навчається у Лондоні вже другий рік.

"Він за рік зміг вписатися в англомовний колектив, там немає наших діток - ні українців, ніяких слов'ян, росіян", - поділилася Кароль і наголосила, що свідомо обрала таку школу.

Кароль свідомо відокремила сина від слов'янських дітей

Веніамін живе не у гуртожитку з іншими дітьми, а в українській родині, яку Тіна для нього знайшла.

"Це доля. Хочу подякувати пану Роману і пані Надії за те, що вони вкладають у нього свою любов та душу. І Вєня в цій українській родині бездоганно вивчив українську мову. В Києві є проблема з цим, будьмо відвертими. Для мене було дуже важливим, щоб син жив в українській сім'ї, тому що в гуртожиток, звісно, я не хотіла його здавати", - зізналася співачка.

"І ця родина - не просто родина з України, вони несуть Україну, вони несуть патріотизм. Вєня ходить до українського клубу, в якому він танцює український гопак з шаблею. Я коли це побачила, була просто в шоці! Він співає українських пісень. Я надзвичайно щаслива, що так все сталося. Він там пізнав українську культуру більше, ніж у Києві, на жаль", - зауважила вона.

У Лондоні Вєня танцює гопака

На запитання про те, чи не думала вона, що 8-річний Вєня може там плакати та хотіти додому, Тіна сказала:

"Якщо б він хоч сльозинку зронив або сказав: "Мамо, мені не подобається", або: "Забери мене", я би була там і забрала б його. Він це сприйняв, я просто дала спробувати".

"Наприклад, влітку ми поїхали відпочивати, і я думаю: потрібно чимось зайняти дитину, що він буде тинятися по пляжу? Ми знайшли готель, де дітей вчать вітрильному спорту. Він став і навчився з тренером, потім сам навчився керувати цим вітрильником. Тепер він може прийти до класу і сказати: "Я ось так вмію, і дівчата, зможу покатати", - похвалилася Кароль.

Тепер Кароль проводить у Британії 3-5 днів на два тижні

Наостанок Тіна звернулася до всіх батьків із закликом дозволяти дітям бути тими, ким вони хочуть.

"Світ змінився, і ми мусимо встигати за нашими дітьми. Я зараз як ніби з досвідом жінка так говорю, але просто раджу підлаштовуватися під світ. Я за те, щоб відповідати світогляду і інтересам своїх дітей", - підсумувала Кароль.

Фото "Світське життя", "Теленеделя" та з Facebook Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів