У мережі обговорюють новоспечену 24-річну заступницю Авакова. ФОТО

12 листопада 2016, 10:26

24-річна Анастасія Дєєва, яку призначили на посаду заступниці міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції, стала новою "зіркою" мережі. Юний вік дівчини збентежив не лише так званих "диванних" експертів, а й деяких депутатів та медійників.

Раніше Настя була радником у МВС, а перед тим працювала у Міністерстві закордонних справ за цивільно-правовим договором.

Своє призначення Дєєва, яка народилася у британському Манчестері та закінчила один з найдорожчих ліцеїв Києва, прокоментувала так:

"Я була до цього абсолютно готова. Мені шкода, що люди так реагують. Я не хочу створювати комусь якісь незручності, але я вже два роки працюю над реформуванням Міністерства внутрішніх справ. Це проекти, які я запустила і які ще з нашою командою запустимо. Я в них не сумніваюсь. І тому, мабуть, треба пережити просто".


Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обрав собі 24-річну заступницю Анастасію Дєєву

"Я вам розкажу про свої почуття абсолютно відверто. Щойно люди почнуть ставитися до посади, не як до місця, а почнуть ставитися як до функції, до важкої роботи. Державна служба - не просто якийсь привілей, а це позиція, на якій потрібно працювати, реалізовувати проекти. Тоді ми зрушимося з точки", - сказала Дєєва у коментарі "ТСН".

У мережі думки про призначення Насті розділилися на два табори: хтось, як завжди, сварить вибір занадто юної заступниці, а хтось - навпаки вважає, що вік - це аж ніяк не показник професіоналізму

За освітою Анастасія – політолог з дипломом КНУ імені Тараса Шевченка.

Її першою роботою, у 18 років, була посада помічниці депутата від "регіоналів" Леоніда Кожари. Після того, як Кожара очолив МЗС в уряді Азарова, Настя деякий час вважалася помічницею "регіоналки" Олени Нетецької.

Дєєва разом з екс-радницею міністра економіки Янікою Мірило, яка минулого року так само "підірвала" мережу

У свої 24 Дєєва, у дівоцтві – Шмалько, заміжня за 33-річним Гошею Дєєвим.

Анастасія зі своїм чоловіком Гошею

У своїй е-декларації молода заступниця Авакова з питань євроінтеграції задекларувала 4 тисячі 380 гривень стипендії за 2015-й рік. Також вона вказала 7 гривень "дивідендів і відсотків" і 24 тисячі 373 долари доходу, отриманого за кордоном.

Наприкінці жовтня Дєєва побувала у Японії у складі делегації на чолі з Аваковим

Варто зауважити, що окрім негативних відгуків стосовно призначення 24-річної Насті на посаду заступниці Авакова, були і позитивні. Наприклад, активіст Віктор Загреба, який працював із Дєєвою, у своєму Facebook виступив на захист її призначення.

Попри те, що Дєєва намагається створити імідж далекої від глянцю та моди інтелектуалки, у червні минулого року вона знялася для видання "Styleinsider" під іменем Анастасія Франк.

В інтерв’ю Настя запевнила, що полюбляє мінімалізм і зовсім байдужа до шопінгу. Тим не менше, у її гардеробі є такі бренди, як "Acne", "Stella McCartney", "MM6", "& Other Stories", "COS".

Ще минулого року Дєєва знялася для глянцю про стиль

"Я страшенно не люблю ярлики і узагальнювати будь-що. Стиль - це відображення людського характеру, душі і інтелекту. Я завжди в це вірила, і у мене ніколи не виникало проблем з гардеробом. На моє переконання, одяг повинен доповнювати, а не спотворювати людину", - казала тоді Анастасія.

Анастасія запевняє, що любить мінімалізм і не любить шопінг

"Я - прихильниця натуральності і мінімалістичності… Класика, гарсон-стайл і мінімалізм - це відтінки того, що я вибираю в одязі. Знаю точно, що жінка почувається красивою тоді, коли відчуває, що вона як риба в воді, і це її стихія. Для мене таким є моя робота і костюм чоловічого крою", - зазначила рік тому Дєєва.

Також ще 23-річна Настя казала, що не переносить надмірність, вульгарність, фейки і гординю.

Попри проголошену байдужість до глянцю, позує Настя по-модньому

"Я - не шопоголік, не цікавлюсь модою, якщо чесно, і не читаю глянець. Для мене купівля одягу - це якийсь природний процес. Купую одяг, коли вона по-справжньому мені подобається і западає в душу", - запевнила Дєєва та додала, що для неї Мекка шопінгу – Швеція і Данія.

"Вишенька на торті" - фото зі сторінки Насті у Flickr

Фото з Facebook Дєєвої, Гоші Дєєва, "Styleinsider"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів