Потап із дружиною 2 роки приховували розлучення

2 грудня 2016, 09:42

Виявляється, продюсер, шоумен та учасник дуету "Потап і Настя" Олексій Потапенко та його дружина Ірина Горова вже два роки, як офіційно розлучилися, а перестали жити разом ще раніше.

Свої нинішні стосунки пара описує як "симбіоз" та "міцну дружню любов".

Про це Потап та Горова розказали в інтерв'ю "Отдохни!".

"Так, ми розлучилися, це правда. Вже п’ять років живемо нарізно, а офіційно оформили розлучення два роки тому. І ми дійсно міцна, але не подружня пара", - сказала Ірина.


Зі слів Потапа, досі вони воліли не афішувати своє розлучення, але тепер, коли і в нього, і в екс-дружини "різні особисті життя", настав час про це розказати.

Потап і Горова розлучилися ще 2 роки тому

"Ми батьки, ділові партнери, ми – справжні друзі… Якщо у мене виникає проблема – Льоша перший, до кого я звертаюся, і він – єдина людина, кому я довіряю на 100%. Ми – нестандартна пара – симбіоз двох людей, котрі не можуть існувати одне без одного", - зазначила Горова.

"У нас така міцна дружня любов. Ми хоча давно і роз'їхалися, але по-справжньому й не розставалися, адже працювали разом…Певно, зі сторони це здасться дивним, що колишні чоловік та дружина так тепло спілкуються. Але ми по-справжньому близькі, ділимося одне з одним найзаповітнішим…" - підкреслив Потап.

На думку шоумена, саме тому, що їхній шлюб із Іриною був щасливим, їм і вдалося лишитися спорідненими душами, партнерами та соратниками.

Екс-подружжя зі спільним сином Андрієм

"Не буває так, що прокинувся і збагнув – пора розлучатися. Любов розвалюється по крихтах. Спочатку ми сварилися, а потім сіли та поговорили. Прийняли рішення пожити окремо, подивитися, що вийде. Визнаю, ми чесно намагалися зберегти шлюб. Але, спробувавши пару разів, вирішили будувати щось нове", - розповіла Горова.

"Для мене це не розлучення, просто наші відносини перейшли в інше русло", - підкреслив Потап.

Зі слів екс-подружжя, діти – 19-річна донька Горової від першого шлюбу Наталя та спільний 8-річний син Андрій – їхнього розлучення фактично "не помітили". Оскільки тато-артист – це постійні гастролі, для них нічого й не змінилося. А весь вільний час він присвячує їм, поділився Потап.

Діти, Наталя та Андрійко не помітили розлучення батьків

Колишня пара дала кілька корисних порад для тих, хто нині переживає розлучення.

"Перестаньте себе жаліти і живіть далі. Якось моя подруга сказала таку річ: "Іро, подумай про те, що мине три місяці, і ти забудеш, як тобі було боляче зараз". Тож раджу дивитися вперед і не озиратися назад. Не можна зберегти те, чого вже нема. Любіть себе, і все у вас владнається", - порадила Ірина.

Потап же порадив "не зациклюватися на розборках" та вчитися пробачати.

"Я ніколи не міг подумати, що ось так розстануся з Ірою і бажатиму їй у особистому житті максимального щастя. Я зробив усе для того щоби жінка, котра віддала мені стільки років життя та подарувала сина, не тримала на мене зла", - підкреслив він.

В Олексія й Ірини тепер "симбіоз"

Своїм "наступником" Потап бачить обов’язково сильного чоловіка, "справжнього мужика". А Горова бажає удачі новій обраниці Олексія та буде рада, якщо та зробить його щасливим.

Між іншим, від нового шлюбу Потап не зарікається.

"Те, що в нас було, я не називаю шлюбом. Було кохання. І це для мене – головне! Я люблю музику, жінок та дітей. Дітей я готовий робити завжди. Якщо для моєї жінки це важливо в шлюбі – так і буде", - підсумував артист.

Нагадаємо, кілька років тому ходили чутки, що Потап і Настя – не просто колеги. Потапенка та Каменських, або ж страшенно схожих на них людей, заскочили під час спільного відпочинку на Кубі та за поцілунками.

Коментуючи ті світлини, Горова зізналася, що їй "наср…ти", і зрадою вона це не вважає.

Фото з Instagram Горової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів