Поліцейська Мілевич живе за рахунок колишніх та не вірить у любов без грошей

7 грудня 2016, 13:42

Найвідоміша поліцейська країни Людмила Мілевич витрачає дві тисячі доларів на місяць, але свою зарплатню заощаджує. Безбідне життя їй забезпечують колишні чоловіки.

З одним Люда була у шлюбі 11 років та має від нього доньку. З іншим вона жила у цивільних стосунках, але він і досі дає їй гроші.

В інтерв’ю "Телекритиці" сексі коп відверто розповіла про чоловічу зраду, про матеріальну складову стосунків та про дружбу з ексами.

Незебаром Мілевич представить свою книгу, у якій розповідає не лише про службу у поліції, але й про особисте життя. Наприклад, читачі дізнаються про усі подробиці двох шлюбів Людмили.


"Вперше я вийшла заміж в 17 років. П'ять років тому я розлучилася з першим чоловіком і зустріла другого. І півроку тому розлучилася зі своїм другим чоловіком. Прожити все життя з одним чоловіком? У наш час такого не буває", - заявила Мілевич.

Це, судячи зі всього, другий чоловік Людмили, який вже теж у минулому

"З першим чоловіком у мене була велика любов. А з другим - гроші, поїздки, шмотки, шуби. Він чудово розумів це", - не приховує Людмила.

Крім того, саме другий чоловік спонсорував вихід книги Мілевич.

"Мені не вистачило б навіть п'яти років своїх зарплат в поліції, щоб її оплатити… Я отримую 10 тисяч 400 гривень. Переважно, її не витрачаю. Відкладаю, нехай собі лежить. Настане момент - вона мені знадобиться, і я її візьму", - розказала Люда про свою зарплатню.

Взагалі другий екс допомагає Людмилі в усьому.

"Ми з ним розлучилися, але він повністю забезпечив на найближчі років 10 моє існування. Він працює сам на себе, займається продажами. І плюс тато Алекси (доньки Мілевич – ред.), мій перший чоловік, теж досить забезпечений чоловік. Працює у великій міжнародній компанії тютюновій. Загалом, мої чоловіки не залишили мене голою-босою. Я їм вдячна за це", - розповіла поліцейська.

Мілевич не витрачає свою зарплатню, бо нема потреби

Від першого чоловіка Мілевич пішла через зраду.

"У моєму випадку було дев'ять років великого кохання. Але в один "прекрасний" вечір все закінчилося. Тому що чоловік мене зрадив. Я про це дізналася і не захотіла миритися. Протягом 15-ти хвилин зібрала свої речі і з'їхала. Ось так закінчилися дев'ять років спільного життя! Сумно, але досвід", - поділилася Людмила.

"З другим чоловіком було по-іншому. Я йому сказала, що, якщо з його боку буде зрада, я його не кину. Просто поверну втричі більше", - додала вона.

Після цього інтерв'ю Людмилі, вочевидь, позаздрять багато жінок

На запитання, чи зраджував її другий чоловік, Людмила відповіла – що навіть якщо і так, вона про це не знає.

"Немає людей, які не зраджують. У будь-якому випадку, рано чи пізно таке відбувається. І ось тут головне правильно приховати: щоб дружина чи кохана жінка не дізналась, що її місце зараз хтось займає... Нехай твій чоловік робить, що хоче, лише б ти не дізналася про його зраду. І жінок це теж стосується - треба вміти приховувати зраду", - поділилася лайф-хаком поліцейська.

До речі сама вона зізналася, що першого чоловіка не зраджувала, а другого – так, але сумління її не гризе.

"Мене сумління взагалі не гризе. У мене його, напевно, немає. А приховувати не було чого - у нас з моїм другим чоловіком були відкриті вільні стосунки. Він з тих людей, з якими про це можна було б навіть поговорити. Але говорити не доводилося..." - розказала Людмила.

Мілевич навіть не намагається приховати, що зраджувала свого другого чоловіка

І розлучилися вони не через зраду, а через його переїзд до Росії, де він почав будувати бізнес. Мілевич не захотіла їхати з ним.

"В Україні все моє життя! Батьки, яких я шалено люблю, дочка Алекса, її батько ... Алекса ще маленька, їй тільки вісім років. І два головних чоловіки в її житті - це її тато і дідусь. Я можу знайти собі чоловіка, але заміну батька я їй не шукаю", - наголосила поліцейська.

Люда з дочкою залишилися в Україні

Мілевич, попри зраду, продовжує дружити з першим чоловіком. Вони разом проводять усі вихідні та відпустки.

Людмила не приховує, що батько її доньки хоче повернути стосунки.

"Він хоче з першого дня, як я від нього пішла. Але такі речі не пробачають. Тобто пробачають, але тільки людині, яку ти не кохаєш. А я його дуже любила і довіряла. Була готова прожити з ним все життя. І впевнена, що я б прожила... Але зараз я нас разом вже не бачу. Не бачу сенсу все склеювати", - зазначила поліцейська.

Також Мілевич чесно зізналася, що з бідним чоловіком у неї нічого б не вийшло.

"Тому що без грошей ніякої любові не буде. З коханим рай в курені - це все нісенітниця. Якщо немає грошей, і ти думаєш, про те, що ти будеш їсти й що надягати, якщо чоловік не може вирішити ці проблеми, то яка там любов, діти, щастя?!" - сказала вона.

"Без грошей не буде кохання", - упевнена Люда

"Якщо тобі давали певний рівень життя, треба бути ідіотом, щоб опускатися нижче. Тож хочеш бути зі мною - будь ласкавий, надай мені або ж таке саме життя, яке у мене зараз, або на рівень вище. Адже я відповідаю не тільки за себе, а й за свою дитину. Я хочу ще мати дітей. Але щоб їх мати, треба їх забезпечувати", - зауважила практична Людмила.

І одразу ж додала, що їй багато не потрібно.

"Я нормально живу на $ 2 тисячі на місяць. Забезпечую себе, дитину, допомагаю батькам. Я не з тих людей, у яких є машина, але вони щомісяця хочуть іншу. Мені потрібен автомобіль, щоб відвезти дитину до школи, поїхати до батьків. Але на "Жигулі" я, звичайно, теж їздити не хочу", - заявила Мілевич.

Батьки Людмили, яким вона допомагає грошима, що дає її екс

"Я не маю будинків, мегакрутих машин і чоловіків, які мені дарують мільйони. Я цього і не прагну. У когось висить 15 соболиних шуб, а у мене всього лише один соболь і одна норка. Усе! Мені цього достатньо", - наголосила коп Людмила.

До того ж, з брендів Мілевич любить "всього лише" "Dior" та "LouisVuitton".

"А взагалі мені абсолютно наплювати, який бренд, я за ними не женуся. Головне, щоб річ була красивою. Я можу зайти в будь-який торговий центр і купити сукню за 600 гривень. Якщо вона красива, я її вдягну. Мені пофігу", - додала Люда.

Головне, аби сукня була красива

На запитання, яким має бути чоловік поруч із нею, Мілевич зазначила:

"Він має бути сильнішим за мене - я маю на увазі морально. Я повинна відчувати його авторитет. І ще щоб не було такого ... Ось ми живемо разом, і я стаю домашньою. І мене вже не треба дивувати, дарувати квіти. Я квіти взагалі ненавиджу. Але для мене принципово, щоб мені їх дарували".

Мілевич ненавидить квіти, але любить, щоб їх їй дарували чоловіки

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів