Астаф’єва: Зараз я, напевно, вперше у житті кохаю по-справжньому

19 грудня 2016, 10:00

Співачка і модель Даша Астаф’єва зізналася, що саме зараз вперше у житті по-справжньому кохає чоловіка.

За її словами, це було кохання з першого погляду, адже саме погляд її обранця Артема Кіма одразу зачарував Дашу.

Про свої почуття співачка відверто розповіла "ТСН" під час зйомок нового кліпу, який "Nikita" вперше довірила команді Алана Бадоєва.

У творчому та особистому житті Астаф’євої зміни відбулися паралельно. Разом із коханням прийшло усвідомлення того, що час щось змінювати у гурті. Тож зараз Даша та її нові таємничі колеги готують нове шоу і знімають кліп на пісню "Несмелая".


Бадоєв вперше знімає відео для Астаф'євої та її колег

На запитання, чи закохана вона зараз, Даша сказала:

"Ні, не закохана. Я кохаю і кохана. Вперше за тривалий час. Це різні почуття і переживання. Закоханість я переживала багато разів в житті, надихалася нею мільйон разів, вже така я натура. А зараз я люблю, напевно, вперше в житті по-справжньому і, тому, можу говорити про це, не приховуючи. Це як діагноз, і, він відбивається у всьому, що я роблю. Я так довго була одна, що вже практично втратила надію, що кохання існує".

Даша не просто закохана, а кохає і кохана

За словами Даші, Артем привабив її поглядом.

"Перше - це погляд. Я побачила і відразу полюбила його очі. Тому що в них я бачу завжди себе справжню. Таку, якій не потрібно прикидатися, або боятися показати свої навіть найстрашніші сторони. Вони мене вчать і виховують, як дзеркало. Зараз я люблю, насолоджуюся і приймаю все таким, як є", - поділилася артистка.

Кадри з майбутнього кліпу на пісню "Несмелая"

Також співачку підкорило те, що Артем побачив у ній просто людину з усіма недоліками та кохає перш за все її душу, а не тіло.

"Жити з артистом складно: найчастіше, багато хто просто не можуть прийняти цей спосіб життя. А, якщо про красу, то сьогодні я інакше ставлюся до неї. Зовнішня краса, це, безумовно, сила, але це дуже мінлива субстанція, і добре, коли вона є доповненням до чогось більш важливого. Наша внутрішня краса набагато сильніше і величніша, і вона залишається з нами завжди", - поміркувала Даша.

Даша наголосила, що Артем, перш за все, кохає її душу

З Артемом Даша познайомилася на дні народження у спільної знайомої.

"Хочете вірте, хочете ні, але "любов з першого погляду" існує", - заявила співачка.

Вперше Астаф'єва показала коханого на дні народження у своєї колеги Слави

Хлопець ставиться до роботи та відвертого амплуа Астаф’євої із розумінням.

"І це велика причина, щоб поважати його і прислухатися до його думки. Я б не змогла бути поруч з тим, хто не поважає мою професію, і все що з цим пов'язано. Насправді, це найперша і найжорсткіша перевірка всіх чоловіків, які зустрічалися на моєму шляху, і він її пройшов", - наголосила Даша.

Нагадаємо, про стосунки Даші з Артемом стало відомо у липні.

Фото "ТСН" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів