Джамала: З коханим має бути комфортно мовчати

14 лютого 2017, 12:12

У День святого Валентина співачка Джамала, заручена зі своїм хлопцем Бекіром Сулеймановим, поділилася секретом того, як розпізнати дійсно свою людину.

Зірка впевнена, що з коханим, перш за все, має бути комфортно мовчати.

Про це Джамала розказала "ТСН".

Співачка вважає, що у кожного в світі є своя людина.


"Не люблю, коли говорять "друга половинка", адже кожен з нас - цілісна особистість. І кожен з нас шукає свою людину. З якою добре поговорити і помовчати, посміятися і посумувати, з якою відчуваєш гармонію", - зауважила Джамала.

Свою людину Джамала вже знайшла

Виконавиця також підкреслила, що найголовніше у стосунках – зацікавлення одне одним навіть без слів.

"Вам необов'язково весь час жартувати, дивитися одне на одного не відриваючись, головне - ви одне одному цікаві. Навіть коли мовчите і перебуваєте в одній кімнаті в повній тиші, вам не сумно одне з одним", - сказала Джамала.

Головне, щоб не було сумно одне з одним

"Скільки я бачила пар, яким сумно вдвох! Хочете дізнатися, чи ваша це людина? Моя порада - побудьте наодинці і просто помовчіть. Вам комфортно? З моїм коханим чоловіком мені комфортно мовчати, дивитися кіно, слухати музику", - поцідилася артистка.

Джамалі комфортно мовчати з Бекіром

Джамала також наголосила, що у кожного свій час для стосунків і створення родини.

"Вважаю, що всі історії кохання і стосунків не потрібно виносити на публіку, вони мають залишатися тільки між вами, в родині. Так, всі дізналися, що я виходжу заміж, але я не хочу використовувати цю важливу для мене подію як піар-привід. Головне – це музика", - підсумувала співачка.

Нагадаємо, про свої заручини Джамала з Бекіром оголосили 1-го листопада минулого року. І хоча співачка натякала, що весілля не за горами, дату поки що не оголошувала.

Слухайте плей-ліст Джамали до Дня усіх закоханих

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів