Чекала цього 4 роки: інсайдер розказав, чому середня донька Джолі й Пітта вирішила зректися батькового прізвища

13 червня, 16:30
Донька Бреда Пітта й Анджеліни Джолі Шайло
Фото Getty Images

Подейкують, Шайло, середня донька акторського експодружжя, Анджеліни Джолі та Бреда Пітта цілих чотири роки плекала ідею позбутися батькового прізвища. Здійснила вона це рівно через 3 дні після того, як їй виповнилося 18.

Що спонукало дівчину до такого рішення, розповів інсайдер, пише Daily Mail.

Зі слів співрозмовника газети, невиправна тріщина в стосунках Бреда і Шайло виникла в ті шість місяців, із грудня 2020-го по травень 2021-го, коли в суді вирішувалося питання опіки над неповнолітніми на той момент дітьми Джолі-Піттів: Паксом, Захарою, Шайло, Вів'єн та Ноксом.


Актор Бред Пітт

Донедавна вважалося, що Бред із Шайло добре ладнають, і що дівчина навіть планує переїхати жити до батька, щойно їй виповниться 18. Але це виявилося не так

Фото Getty Images

Анджеліна тоді хотіла, щоби свідчення дали й самі діти, зокрема стосовно імовірних епізодів домашнього насильства, в якому вона звинувачує екса. Проте суддя Джон Оуденкерк відхилив це прохання, вислухавши лише Меддокса, котрому тоді вже було 19.

"Першопричина зміни прізвища полягає у війні за опіку та впевненості Шайло в тім, що її права як жертви було порушено", - пояснив інсайдер.

"Шайло вважала, що вона, як жертва злочину, має право свідчити - а їй не дозволили цього зробити", - додав він.

Анджеліна Джолі та її старші доньки

Захара, Анджеліна та Шайло на кінофестивалі в 2021-му

Фото Getty Images

Опіку над Паксом, Захарою, Шайло, Вів'єн та Ноксом тоді було призначено 50/50, як того й вимагав Бред. Але тішився актор недовго - вже через місяць рішення було анульовано. Апеляційний суд, куди звернулася Джолі, дискваліфікував Оуденкерка після того, як було виявлено його бізнес-зв'язок із одним із юристів Пітта, пише The Guardian.

Як відомо, навесні 2024-го стало відомо, що Бред Пітт нарешті вирішив відступити і готовий задовольнитися правом на побачення з дітьми.

Нагадаємо, ходили чутки, що Анджеліна роками "отруювала" синів та доньок ненавистю до Бреда.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів