Лорак: Артисти не повинні жити в кайданах диктатури і страху

16 березня 2017, 11:37

Співачка Ані Лорак планує концерти в Києві.

Вона запевнила, що дуже сумує за виступами на батьківщині.

Про це та про долю артиста, який не має жити у страху, Кароліна поговорила з "Комсомольською правдою в Україні".

Виявляється, цього року Лорак гастролюватиме з новою програмою і дуже хоче виступити у столиці.


"З найбільшим задоволенням я повертаюся в Україну, в Київ. Це моя батьківщина, яку я любила, люблю і буду любити. Неможливо описати це почуття словами, тому що ця музика любові звучить всередині тебе", - сказала співачка.

Лорак сподівається, що зможе нарешті заспівати в Києві

"Мої концерти і гастролі в рідній країні - завжди особливе відчуття, і сьогодні мені цього дуже не вистачає, сумую за українською сценою і глядачами. Хочеться, щоб фінальні концерти мого шоу "Кароліна" пройшли в Києві - ми зараз про це думаємо", - наголосила вона.

Також Кароліна поміркувала про те, чому саме на неї нападають найбільше через її концерти у Росії.

"У цій ситуації, як ви знаєте, я взагалі була першопрохідцем - вершини притягують блискавки. Така моя доля, чи що, - всюди стою на вістрі. Ті люди, які сьогодні мені намагаються заважати, Україну ніколи не любили, і єдине, в чому вони досягли успіху – завдання шкоди. Зруйнувати, зганьбити - легко, важливо тільки розуміти, що за цим всім стоять великі гроші, політика", - заявила Лорак.

Це фото, наприклад, з концерту Лорак в Тулі 2-го березня

"Мені не хочеться, щоб хтось робив кар'єру, намагаючись очорнити моє ім'я, та ще й рекламуючи себе за мій рахунок, а врешті страждав би мій улюблений глядач. Гастролі нон-стоп теж вплинули на тривалу паузу - хотілося побувати в кожному куточку, де мене хочуть почути", - продовжила співачка.

"Дякувати Богу, я встигла об'їздити Україну зі своїм шоу в 2013-му і 2014-му роках - всюди зал зустрічав стоячи. Те, що сталося потім - мій біль. Але, повторюся, не можу допустити, щоб люди, які упиваються вседозволеністю, піарилися на мені", - наголосила Кароліна.

З кінця 2014-го року Кароліна не гастролювала на батьківщини, зате об'їздила ледь не всю Росію

Також Лорак обурилася через те, що безпека концертів на головних сценах столиці багато в чому залежить від вміння організаторів домовлятися з провокаторами.

"Артисти не повинні жити в кайданах диктатури і страху. Навіть сама постановка фрази "вміти домовлятися" лякає - не хочу брати участь в подібних речах, це принизливо, неправильно. У той же час не можна миритися з подібною кричущою ситуацією - хтось повинен навести лад", - заявила співачка.

"І важелі впливу, безумовно, не варто шукати в артистичному середовищі. Всі чомусь чекають від артистів якихось "дій", "кроків", але що вони можуть вирішити на державному рівні? Вони мають співати пісні, радувати людей. Так дайте їм таку можливість", - закликала Лорак.

"Я співачка, я не маю нічого вирішувати! Я хочу співати і нову сукенку"

Крім того, Кароліна пожалілася на розчарування в друзях та своєму оточенні, яке дуже змінилося.

"Останнім часом я пережила багато розчарувань в людських вчинках і як наслідок - смуток. Я зіткнулася з необхідністю "переобліку", "переоцінки" людей, - багато хто зняв маски… Люди показують свою сутність, яка абсолютно не збігається з тим уявленням про них, яке було у тебе. Це сумно, боляче", - поділилася співачка.

Оточення Лорак і справді дуже змінилося за цей час...

А ще Лорак, яка останні роки працює переважно у Росії, розкритикувала українських музикантів.

"На жаль, багато наших артистів "розслабили булки". Людей, які роблять якісну конкурентоспроможну музику українською мовою, яку було б не соромно слухати в будь-якій точці світу, не так вже й багато", - зауважила Кароліна, коментуючи радіо-квоти.

"Як професіоналу у своїй галузі, мені незрозумілі деякі явища українського шоу-бізнесу: все частіше бачу величезні афіші артистів на Палаці "Україна", яких я раніше ніколи не знала і не чула, але вони дають чомусь відразу по три сольники", - сказала Лорак.

Лорак вважає, що в Україні артисти "розслабили булки"

"Також на нашій сцені з'явилося багато просто профнепридатних, на мій погляд, артистів, що уявляють себе зірками. І публіка приходить їх слухати, адже штучно створений вакуум в потреби "хліба і видовищ" все одно треба чимось заповнювати", - зазначила Лорак.

Нагадаємо, концерти Кароліни в Україні у 2014-му році були зірвані так званими активістами.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів