Katya Chilly про появу на ТБ: Я розраховую не стати їжею, але дати їжу

21 березня 2017, 13:38

Участь співачки Каті Чілі у "Голосі країни" досі викликає багато запитань.

Одне з найпоширеніших – навіщо така самобутня та досвідчена артистка пішла на телешоу для мас.

Катя на це має розлогу та вичерпну відповідь, якою і поділилася з виданням "Гордон".

Крім того, співачка розказала про ставлення до грошей, до побуту і до грудного вигодовування на публіці.


Після гучної появи Каті не телебаченні, зацікавлення нею лише зростає. І більшість розмов починаються з питання – чому саме зараз вона вирішила заспівати для массового глядача.

"А чим погано співати для великої кількості людей? І відколи людина стала масою, або кому так вигідно вважати? І відколи стало соромно працювати для людей? Відколи стало поганим тоном, коли ти в просторі ТБ? Хто структурує цей простір?" - запитала у відповідь Katya Chilly.

"Відколи стало поганим співати для великої кількості людей?"

"На кого перекладена вся відповідальність? На яких міфічних постатей і на якого міфічного глядача? Де стався збій? Чому ми пропонуємо собі одне, але через величезний важіль впливу і спілкування, чому через величезну зовнішню інформаційну трубу пропонується найгірше? І чому потрібно обов'язково ставати гіршим, щоб мати можливість потрапити в цю трубу?" - обурилася співачка.

Катя зізналася, що у проекті "Голос" побачила єдині двері в просторі ТБ, які не редагуватимуть її як живу істоту, яка пропонує світу свій голос.

"Мій голос. Живої істоти Каті. Моєї душі. Невідформатованої під самочку, яка співає. Невідформатованої святом або політикою. Невідформатованої мас-маркетом, який має намір монополії. Я вийшла з наміром підтримати життя, яке проростає крізь асфальт. Я вийшла співати. Я вирішила співати, щоб менше говорити…" – наголосила вона.

"Я розраховую не стати їжею, а дати їжу. Я сподіваюся на те, щоб мене не зжерла система, а залишитися вільною і бути нагадуванням, що система складається з живих істот. Я сподіваюся залишитися в живих ... Якщо ви мене зрозумієте ... Для цього потрібно не боятися втратити ... Але це дає глибину проживання і цінність того, що є", - додала Катя.

До речі, співачка не приховує, що виступає на корпоративах, і гроші мають для неї значення, бо вони відкривають можливості.

Однак до виступів своїх колег у Росії ставиться як до "підношення" з їхнього боку.

"Це їхній вибір, якщо вони його бачать. Якщо вони його не бачать, значить, вибору у них немає", - сказала Чілі.

На запитання, коли, на її думку, закінчиться війна в Україні, Катя відповіла:

"Коли закінчиться війна в серці. Трохи пізніше. Зовнішнє завжди спізнюється".

Щоби закінчилася війна в країні, має закінчитися війна в серці, вважає Катя Чілі

Також співачка розказала, чому виступає боса та часто співає сидячи.

"Дуже важливо, щоб було зручно. Коли я співаю, важливо бути сопілкою, а не упаковкою від сопілки... Якщо я можу бути красивою сопілкою - це просто естетична насолода, і для мене теж. Але якщо я розумію, що потрібно вибирати, - це умови задачі. Важливо, щоб було зручно, щоб нічого не заважало. Навіть власна важливість…" - пояснила Katya Chilly.

Темою для обговорення у мережі стало також те, що під час виступу на одному з телеканалів Катя годувала сина грудьми просто в процесі співу.

"Я в першу чергу - мати. Деякі речі є таємними - так. Так, вони були відбиті. Так, страх вторгнення уваги в особисто моє є. Але в ім'я всіх дітей і матерів планети. Всі, кому важливо, вивчайте самі. І не тільки це. Згода на публікацію відео - усвідомлена. Навіть якби я залишила тільки це, я розумію, чому", - пояснила Катя, яка досі годує трирічного Святозара грудьми.

Під час концерту на "М2" з "Тартаком" до Каті вибіг синочок, і вона його почала годувати груддю

Щодо таких земних речей, як побут, то до нього Чілі зовсім не байдужа.

"Я жінка. Я люблю побут, і він не є обтяженням для мене. Це моя лабораторія. Я обожнюю все по дому, мене це відновлює, і я структурую себе через будинок. Будинок - це наш притулок. Як каже син, як добре, що у нас є будинок. Це стартовий майданчик у диво", - поділилася Катя.

"Якщо по дому літають дракони і час прибирати, це означає, що потрібно прибрати всередині. Але якщо вдома чисто, значить, я можу взяти ручку. У нас не будинок речей. У нас віщий будинок, де всі не бояться бути дітьми. А хто боїться, той не заходить", - зазначила співачка.

Катя з сином Святозаром, якого народила у шлюбі з музикантом Олексієм Боголюбовим

Фото з Facebook та стоп-кадр з відео "М2" на Youtube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів