"Диско-куля" Тодоренко розказала про сексуальність і страх переїсти

22 березня 2017, 14:00

Співачка і телеведуча Регіна Тодоренко зізналася, що найбільшою спокусою для неї є не чоловіки, а смачна та красива їжа.

Тому мандрівниця боїться переїсти і погладшати.

А щоби виглядати добре, Регіна практикує медитацію, не вживає алкоголь та не палить.

Про це Тодоренко розповіла російському глянцю "Fashion People", для якого знялася у стилі диско.


Для зйомки Регіну вбрали у блискучі сукні з пайєток та зробили яскравий мейкап. Співачка сказала, що як дитина 90-х нормально ставиться до такого стилю, але все одно почувається "диско-кулею".

Телезірку вбрали "диско-кулею"

У деяких образах Тодоренко виглядає сексуально. Але для себе сексуальність визначає як відкритість у своїх діях, свободу і трохи грації.

На цьому фото Регіна вважає себе схожою на Бейонсе. Про це вона написала в Instagram

Регіна не заперечує, що їй приємно бути об'єктом чоловічої уваги.

"…Але хочеться, щоб тебе сприймали не просто, як сексуальний об'єкт, а як розвинену, інтелектуальну натуру, що часто не виходить, тому що зустрічають нас за одягом, а проводжають за розумом. Це не погано - бути об'єктом уваги чоловіків, головне - вміти правильно цим користуватися", - зауважила телеведуча.

Стиль дискотек 90-х знову у моді. Принаймні, у Росії

Своєю найбільшою спокусою Тодоренко вважає їжу.

"Я гурман. Люблю гарну подачу страв, особливо, якщо це дорогий ресторан, де ти можеш з'їсти омара або устриці. Найголовніше в моїй професії - не переїсти. Те, чого я дуже боюся – погладшати, переївши", - зізналася дівчина.

Регіна, яка побувала вже у 86-ти країнах, вважає себе гурманом

Серед своїх секретів краси Регіна називає відмову від алкоголю та цигарок.

"Це те, що вбиває організм, роблячи нас некрасивими і старими. Пити мінімальну кількість кави, замінюючи її китайським зеленим чаєм, який бадьорить набагато краще за каву", - зауважила співачка.

"Ну, і, звичайно, сон і медитації. А, якщо не вмієте медитувати, то просто закривайте очі, приймайте зручну позу, розслабте всі м'язи, відпускайте все те, що наболіло всередині і видихайте. П'ять хвилин в день для себе потрібно виділяти. П'ять разів по п'ять", - порадила зірка.

А ще Тодоренко радить гідрогелеві маски для обличчя

Фото "Fashion People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів