Дорофеєва "озеленила" глянець та розповіла про любов до людей. ФОТО

29 березня 2017, 15:45

Співачка Надя Дорофеєва з дуету "Время и Стекло" на сцені з 11-ти років. І за весь цей час 26-річна артистка не перестала любити людей.

Надя запевняє, що завжди відкрита до спілкування і ненавидить залишатися на самоті.

Про це підопічна Потапа розповіла в інтерв’ю "Cosmopolitan", березневу обкладинку якого прикрасила у яскравій зеленій сукні.

"Я ж не стала зіркою в один день, я довго і наполегливо до цього йшла: з 11 років я на сцені, в 12 заробила свої перші гроші", - каже Дорофеєва.


Надя майже 17 років на сцені

"Завдяки своїй родині я рано дізналася ціну грошам - це велика праця", - додає співачка.

Дорофеєва запевняє, що її відкритість – не вигаданий образ.

"Я просто люблю людей! Любила їх до моєї популярності, люблю зараз і, впевнена, любитиму і далі. Може, саме тому вони відповідають мені взаємністю", - наголошує Надя.

Дорофеєва запевняє, що зажди любила і любитиме людей

"Я така, як в житті, мені нема чого приховувати. Посміхаюся, дуркую, люблю. Я завжди навстіж відкрита і в оточенні людей. Ненавиджу залишатися на самоті. Мені життєво необхідне спілкування, рух, робота. Інакше я здуюсь", - зізнається дівчина.

Свого чоловіка – співака Володимира Дантеса - Надя називає особливим.

"Вова досі мене дивує, кожен день. Наприклад, він може зірватися з місця і в перерві між своїми зйомками полетіти в іншу країну на один день, щоб просто побути зі мною поруч. Я до нього не зустрічала чоловіка, який так вміє і любить піклуватися", - розповідає Дорофеєва.

Дантес і Дорофеєва знайомі вже 6 років

"До слова, він не завжди таким був. До нашого знайомства, а це сталося шість років тому, Вова мав славу донжуана. Тому, коли він мені при нашій першій зустрічі сказав, що одружиться зі мною, я тільки хмикнула… Але Вова, на щастя, мав рацію. Через півроку я відповіла йому "так", - згадує Надя.

Надя на весняній обкладинці

Фото "Cosmopolitan" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів