Данилко розповів про прощальний тур, російські корпоративи та дорослу Сердючку

25 травня 2017, 16:09

Напередодні фіналу "Євробачення"-2017 в Києві ходили чутки, що Вєрка Сердючка збирається попрощатися зі сценою. Однак на конкурсі цього не сталося.

Виявляється, "батько" Вєрки Андрій Данилко все ж таки запланував прощання з публікою, але у 2018-му році.

В інтерв’ю "Вести" Данилко також розповів про російські корпоративи та про те, якою бачить Сердючку у майбутньому.

За словами Андрія, своїм прощальним туром він збирається охопити Німеччину, Ізраїль та завершити концертами в Україні.


"Причому в Палаці "Україна" зробити десять концертів, щоб квитки були доступними, і всі могли прийти. У мене була така ситуація на червоній доріжці "Євробачення", де в масовці були хлопці по 20-25 років. Ми з Інкою йдемо, а вони нам кажуть: "Спасибі за дитинство!" Тому я хочу побудувати концерт на спогадах, номерах, які були тоді популярними, плюс нові пісні. Так і попрощаємося", - розказав Данилко.

Сердючка поки не прощається зі сценою

На запитання, чому раптом він вирішив попрощатися, Андрій сказав:

"Під прощальним туром маються на увазі великі гастролі - якась подяка тим людям, які дали мені, хлопчикові з Полтави, який жив в прибудові, де шпалери загорталися, можливість забезпечити себе фінансово, жити на Хрещатику і, в принципі, не працювати".

Андрій хоче подякувати своїм прихильникам за відданість

Казати про те, що він досі виступає у Росії, Данилко не боїться.

"Я давно вже нічого не боюся, тому що я вже битий-перебитий. Мене то спалювали, то забороняли, то яйця кидали, то листи президенту писали, щоб мене заборонити. Коли я бачив по телебаченню кадри спалювання опудала Сердючки, я розумів, що це піар тих людей, які це робили, але вони не розуміли, що за цим стоїть жива людина. На мене це подіяло дуже сильно. Депресії з цього приводу у мене не було, але був нервовий зрив, який виражався в абсолютному спокої", - згадав Андрій.

Патріотична Сердючка і у Росії виступає, але на закритих заходах

Також Данилко розповів, як проходять ці корпоративи.

"Ми працюємо на цих корпоративах, яких стало менше, але хто там гуляє? Гуляють наші ж, котрі там живуть і працюють. Ми весь час там виступаємо в національних костюмах і співаємо "Червону руту". А була історія, коли події тільки почалися і на вечірці гуляли російські політики - напруга така була... Ми виходимо в українських національних костюмах - і тут заграв гімн України. І вони всі встали. А потім побігли до нас і почали розповідати: так я з Тернополя і в такому дусі", - згадав артист.

На російських корпоративах Сердючка співає "Червону руту"

"Потім нас перестали запрошувати. Але пізніше це відновилося - найчастіше це якісь ювілеї та весілля. У таких випадках чоловік обов'язково з України, а дружина – росіянка", - додав він.

Але попри наміри попрощатися з великою аудиторією, Данилко не виключає, що з дорослою Сердючкою виступатиме на маленьких сценах.

"Вона більш стримана, спокійна і впевнена. Але це вже не великі зали, а якийсь хороший клуб або театр - більш камерна атмосфера. На столі пляшка дорого шампанського та цигарка", - поділився Данилко.

Час іде - Сердючка дорослішає

Фото ТаблоID та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів