Седокова вигодовує "хижого звіра" та не поспішає заміж, щоби не розлучитися

Четвер, 1 червня 2017, 14:24

Виявляється, співачка Ганна Седокова дуже боялася народити сина, бо гадала, що не впорається з його вихованням.

А зараз вона каже, що годує "хижого звіра" та прагне, перш за все, прищепити синові повагу до жінок.

А ще в інтерв’ю "Woman.ru" Аня розказала, чому не поспішає з третім заміжжям.

"Я дуже хотіла третю дівчинку. Відверто вам скажу: я шалено боялася бути мамою сина, мені здавалося, що я не впораюся. У мене в особистому житті все досить емоційно і непередбачувано, а я була впевнена, що поруч з сином завжди має бути тато, що мама для нього не так важлива, як батько", - зізналася Седокова.

 Аня боялася бути мамою хлопчика

"Я думала: "Що я скажу йому? Як навчу бути джентльменом, порядним чоловіком?". Складалося враження, що це була моя перша вагітність, ніби після народження Моніки минула ціла вічність. Я наче вперше купувала необхідні речі, вперше йшла до лікаря, вперше переживала про те, що не знаю, як взяти дитину на руки. Було дуже страшно", - розказала співачка.

Тепер Аня дуже щаслива, що має сина.

"Це дивовижне відчуття: ти розумієш, що зовсім скоро він виросте дуже-дуже великим і сильним, і ти вигодовуєш хижого звіра. З дівчатами такого не було - вони для мене більше подружки. А якщо говорити про сина, то не думаю, що хотіла б бути з ним друзями, тут мова йде скоріше про повагу. Я дуже сподіваюся, що він виросте справжнім чоловіком - буде добрим і дбайливим, який поважає жінок, слабких. Це ті якості, які я б хотіла прищепити йому найбільше", - поділилася Седокова.

Седокова хоче, аби її син поважав жінок

На запитання, чи шкодує вона, що не змогла вийти заміж раз і назавжди, Аня сказала:

"Звичайно, іноді я думаю: "А що було б, якби все склалося інакше?". Але я зрозуміла, що по-іншому просто не вмію. Я б дуже хотіла вийти один раз заміж за свого першого чоловіка і жити з ним довго і щасливо. Але, на жаль, такий собі максималізм в мені, емоційність і бажання домогтися більшого, зробити більше не дозволяють мені стояти на місці".

Дочки для Аня - як подружки

І вийти заміж втретє Седокова не поспішає з однієї причини.

"Хочу зауважити, що народила я, не будучи заміжньою, не тому, що мені не робили пропозиції... Я з обручкою на пальці, я з пропозицією, і це сталося дуже давно. Просто на сьогоднішній день вийти заміж для мене, як для жінки, яка двічі була у шлюбі, - це не просто галочка, штамп в паспорті. Я не хочу вийти заміж і знову розлучитися. Я хочу, щоб в цей раз все було правильно і назавжди", - пояснила Аня.

 Седокова наголосила, що обручку вона має і квіти їй дарують, а от заміж поки не поспішає

Нагадаємо, зовсім нещодавно Седокова називала себе консервативною та запевняла, що збирається заміж втретє.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів