"Консервативна" Седокова зібралася заміж втретє

24 травня 2017, 16:11

Попри неоднозначні натяки на розставання з коханим у мережі, співачка Аня Седокова збирається заміж втретє.

Черговим чоловіком артистки має стати батько її сина.

Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню "Teleprogramma".

Попри те, що Седокова народила трьох дітей від різних чоловіків і живе з ними сама, мамою-одиначкою вона себе аж ніяк не вважає.


"Я не мати-одиначка. Кожен день вчить мене тому, що немає єдино вірних рішень. Як і всі дівчатка, я мріяла зустріти хлопця в 16 років, вийти заміж, прожити з ним все життя і народити діточок. На жаль, все склалося інакше. У мене взагалі все нестандартно. Але я ні про що не шкодую", - наголосила Аня.

Седокова не вважає себе мамою-одиначкою

"Я вважаю, що не можна пробачати зради. І якщо ти людину не любиш, якщо тобі з нею погано - треба йти. Часи зараз, на щастя, змінюються. Раніше говорили: "Як це жахливо - народила незаміжня". Зараз до цього ставляться інакше. Я щиро підтримую всіх дівчаток, які зважилися народжувати поза шлюбом, тому що головне в житті - це діти", - заявила співачка.

Седокова завжди каже, що головне її досягнення - це її діти

"Я зараз розумію, що три найбільш правильних і кращих вчинки, які я тільки могла зробити, - це народження дочок і сина. Стосунки з чоловіками не так важливі, як стосунки з дитиною, її щастя і здоров'я. З чоловіком можна все побудувати або полагодити. А дитина більш вразлива", - поміркувала мама трьох дітей.

Зараз Аня намагається більше часу присвячувати сину Гектору

І хоча Аня досі не називає ім’я батька свого сина, про наміри вийти заміж втретє вона все ж таки розказала.

"У питаннях сім'ї я досить консервативна. Я вважаю, що головний в сім'ї - чоловік. А роль жінки - допомагати, підтримувати, оберігати, піклуватися і любити. Я двічі була заміжня, зараз виходжу втретє", - зізналася Седокова.

Седокова зі старшою дочкою Аліною

"Моя хрещена якось сказала мені: "Чим більше жінка виходить заміж, тим більше вона жінка". Мені здається, в 13 років я не дуже правильно сприйняла цю інформацію (сміється). Взагалі я та людина, яка ніколи нічого в цьому житті не терпіла. Я не згодна жити аби з ким - мені треба бути з найкращим. Не хочу йти на компроміси. Хочу бути щасливою - я цього правда гідна", - наголосила Аня.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів