Астаф’єва про коханого: Це перший чоловік, якому я зможу довірити дітей

2 червня 2017, 13:23

Співачка і модель Даша Астаф’єва вважає, що нарешті знайшла чоловіка, з яким готова завести дітей.

На свого Артема вона може покластися у всьому, але з весіллям не поспішає – хоче насолодитися романтичним періодом.

Про свої стосунки та про новий етап у кар’єрі Астаф’єва розповіла в інтерв’ю журналу "Viva!".

Про радикальні зміни у гурті Nikita стало відомо ще у жовтні минулого року. Наразі Даші шукають нову компанію.


"Я всіх звільнила (сміється). Не буду вдаватися в деталі, хочу просто розставити крапки над "i": зараз група Nikita, звичайно ж, з моєю участю доступна тільки для ексклюзивних приватних заходів. Останній рік ми перебували в активному творчому пошуку. І ось оголошений кастинг нових учасниць саме під формат гурту Nikita", - сказала Даша.

З Даші ліплять сольну артистку, але партнерок все ж таки шукають

"У січні 2017-го вийшла нова, абсолютно не схожа на всі попередні, пісня "Несмелая". Без уваги не залишилося те, що в пісні і кліпі я була одна. Саме тоді фанати, преса і ми з Юрієм Нікітіним заговорили про початок сольної кар'єри. Що, власне, і сталося в квітні з виходом пісні "Свадьба", яка офіційно стала новим етапом мого сольного шляху", - додала співачка.

Вже дві пісні Астаф'єва випустила сольно

До речі, слово "весілля" як ніколи актуальне для Астаф’євої, адже у її житті вже є той, з ким вона щаслива.

36-річний Артем Кім займається бізнесом, але яким саме – Даша не уточнює.

"Артем більш земна людина, хоча і творча особистість. Здавалося б, інтереси мого оточення мають бути для нього далекі, але він прекрасно вписався у наше середовище. Всі мої кажуть: "З першої зустрічі видно, що це наша людина". І мені це дуже приємно", - розказала співачка.

Артему вдалося вписатися у життя Даші

А ще Даша тішиться, що її обранця прийняв і полюбив брат Євген.

"Раніше він завжди говорив: "Не розповідай мені про своїх чуваків, я нічого не хочу знати!" А зараз ця парочка - нерозлийвода. Для мене дуже важливо, як поставляться до мого обранця брат і батько. Саме ці два чоловіки завжди були для мене прикладом і авторитетом", - зауважила Астаф’єва.

Брат Женя подружився з бойфрендом Астаф'євої

Даша з Артемом разом уже близько року, але питати про весілля їх почали вже через місяць стосунків.

"Зізнаюся, всього лише через тиждень з моменту нашого знайомства Артем заговорив про це. Ми гуляли в ботанічному саду, перед нами відкрився такий неймовірний пейзаж, що аж дух захоплювало. Я кажу: "Така дивна мить! Не знаю, чи була така краса в моєму житті". А Артем продовжив: "А для мене вона ще прекрасніша, тому що я точно знаю, що поділяю її з тією людиною, з якою хочу бути разом завжди і мати сім'ю і дітей". Я відчула неймовірні почуття, тому що це був перший чоловік, який сказав найважливіші слова так просто, без надриву, без роздумів і примусів", - загадала Даша.

Утім, з весіллям парочка поспішати не хоче, бо зовсім нещодавно почали жити разом.

"…Хочеться розтягнути період романтики. З Артемом у мене вперше усвідомлені глибокі стосунки. Я роблю зусилля над собою, борюся зі своїм безглуздим характером, вчуся поступатися. Тому що моя самотність все-таки сформувала якісь якості, які з жіночих перетворилися в чоловічі. Турбота про себе переросла у суперзахист…" - поділилася співачка.

За роки самотності Даша стала дуже самостійною і звикла розраховувати лише на себе

"Але Артем якось мудро побудував наші стосунки. У ньому настільки сильні чоловічі якості, що мені хочеться поступатися йому. І не тому, що я зломлена, а тому, що вмикається якась жіноча мудрість. Це перший чоловік, на якого я можу покластися, йому я зможу довірити найсвятіше – дітей", - зізналася Даша.

З Артемом Даша готова заводити дітей

"Моя мрія про сім'ю все ще формується. Я уявляю, що колись у нас будуть діти. Це навіть важливіше, ніж шлюб. Просто, напевно, діти з'являться тоді, коли дійсно прийде час. Зараз мені - 31, Артему - 36, і я рада, що ми будемо дорослими батьками. Ми поставимося до народження дитини усвідомлено. Вона буде довгоочікуваною і отримає від нас все найкраще, що можуть дати люблячі батьки", - зауважила Астаф’єва.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів