Бріджит Макрон: Єдиний недолік Еммануеля - те, що він молодший за мене

17 серпня 2017, 14:15

Дружина президента Франції Бріджит Макрон дала своє перше інтерв’ю глянцевому журналу. Вона розказала, якою першою леді буде, і яким є їхнє спільне життя з Еммануелем.

64-річна Бріджит з'явилася на обкладинці вересневого номеру Elle.

А фрагменти розмови з нею, перекладені на англійську, наводять сайти People та Local.

"Єдиний недолік Еммануеля – те, що він молодший за мене", - заявила Бріджит, котра має 25-річну різницю в віці з коханим чоловіком та колись була його вчителькою.


"Якби я тоді не зробила такий вибір, усе моє життя пройшло б повз мене", - зізналася вона.

Зі слів Бріджит Макрон, коли вона читає в пресі про себе та Еммануеля, у неї виникає відчуття, ніби мова йде про когось іншого, не про них.

"Наша ж історія дуже проста", - зазначила перша леді.

"Із Еммануелем я дуже звикла до надзвичайних речей, які зі мною трапляються, і мені завжди цікаво, якою буде наступна пригода. І так уже двадцять років", - поділилася вона.

Що ж стосується ролі першої леді країни, Бріджит обіцяє людям головне: прозорість. Зі слів Макрон, усе, що вона робитиме, усі її зустрічі та домовленості будуть відображені на сайті Єлисейського палацу, щоби "кожен француз знав, що вона робить".

Як відомо, Еммануель Макрон був 15-річним хлопчиськом, коли закохався в Бріджит, яка на той момент була заміжня і вже мала трьох дітей. Він пообіцяв, що одружиться з нею, і дотримав слова.

Фото з Instagram Elle France

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів