Камалія скинула 5 кіло на танцях та розказала, як плаче через коментарі

21 вересня 2017, 15:09

Співачка Камалія, яка нині бере участь у танцювальному телешоу, не стала худнути спеціально до початку зйомок. Мовляв, це було б нечесно по відношенню до глядачів.

Однак трохи кіло вона все-таки втратила через активні тренування.

Ще через танці Камалія рідко бачить родину й іноді хоче все кинути та поїхати до них.

Про свою участь у "Танці з зірками" співачка поговорила з Viva!.


За словами Камалії, вона абсолютно не проти, аби її чоловік Захур приходив на репетиції танців. Але через його щільний графік це майже неможливо.

"…Божевільний графік людини його рівня не завжди дає можливість фізично бути на майданчику. Але кожен ефір, де б він не був, він дивиться і переживає за мене. Будь він в Лондоні або в літаку над Атлантикою, я завжди відчуваю його підтримку", - зауважила співачка.

Щодо почуттів між нею та партнером по танцях, то це, за словами Камалії, виключно взаємоповага та націленість на результат

За період участі у проекті Камалія схудла на 5 кілограмів.

"…Але не тому, що хотіла цього, а просто тому, що займаюся в залі по 7-8 годин на день і випиваю по 2 літри води. Само по собі схуднення заради публіки я вважаю облудою. Тобто, зазвичай ти їси все підряд, а перед проектом насилуєш себе і брешеш людям, мовляв, я така завжди. Навіщо?" - заявила пишнотіла білявка.

"Ось у однієї з учасниць проекту є пісня "Полюби меня такой, какая я есть" (пісня Наталі Могилевської - ред.). Так чому ж люди не постають в тій формі, в якій вони такі, як є? Вони бояться втратити любов глядача. Вони залежні. А я не женуся за любов'ю глядачів. Я така, як я є, завжди. Жодна людина з мого оточення не скаже, що я погана, нечесна або лукава", - зазначила співачка.

Камалія схудла на 5 кіло, але не спеціально

"Я спілкуюся з усіма незалежно від статусу. Мабуть, це і є причиною того рекордної кількості смс, які за мене відправляють. І не треба говорити, що мій чоловік когось купив. Він може купити телеканал. Але нечесна гра - це не його коник", - запевнила Камалія.

На запитання, який танець для неї улюблений, артистка сказала:

"Це танець із Захуром (сміється). Коли ми обіймаємось, завжди похитуємося, як маятники, в унісон. Мені так спокійно з ним ... (тривала пауза, під час якої Камалія намагається впоратися зі сльозами). Я його практично не бачу з цими танцями! Ні його, ні дітей. Іноді хочеться все кинути і поїхати до них. Але не можу. Мені треба дійти цей шлях до кінця. Яким би він не був".

Співачка дуже сумує за своїми дітьми і чоловіком

А ще Камалія зізналася, що іноді плаче черз злі коментарі у мережі.

"Іноді я плачу, читаючи коментарі від людей, яких ніколи не бачила і не побачу. Мені незрозуміло, чому вони так кажуть? Що їх на це спонукає, і яку мету вони переслідують? Чому вони витрачають свій дорогоцінний час не для того, щоб побути з дітьми або зі своєю сім'єю, а строчити і строчити. І тексти там не в два слова…" - поділилася співачка.

"Але це неважливо. Я щиро бажаю всім читачам сімейного щастя і любові. Коли ти нужденний, то, скільки б грошей і машин у тебе не було, ти все одно засинаєш одна. А коли ти засинаєш з коханою людиною, то розумієш, що це і є те саме багатство", - підсумувала зірка.

Не так давно Камалія роказувала, чому її люблять в Європі більше, ніж в Україні. Але, судячи з того, що вона і досі у проекті, українці за неї теж вболівають

Фото з Instagram та "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів