Камалія розповіла, чому в Європі її люблять більше, ніж в Україні

4 липня 2017, 11:45

Співачка Камалія поділилася думками з приводу того, чому європейці більше люблять її музику, ніж українці.

За її словами, в Україні на ній тавро дружини багатого бізнесмена. А ще білявка розповіла, чому не виступає на корпоративах та весіллях українських можновладців.

ТаблоID несподівано зустрів подружжя Захур у Львові на Alfa Jazz Fest, який закінчився минулого тижня, і розпитав про ставлення до джазу, про творчість та роботу в Європі.

"Ми невеликі любителі джазу, але побувати на фестивалях та послухати джаз вживу любимо. Ми бували на різних джазових фестивалях у світі, але не назвемо себе фанатами когось з великих зірок джазу", - зізнався Мохаммад Захур.


На запитання, чи співає вона джаз, Камалія відповіла:

"Я співаю все що завгодно – і блюз, і джаз, і соул. Я люблю мелодійний джаз, коли це не дуже важко для сприйняття. Який би це не був жанр, я за мелодію, за гармонію, єдину лінію. Я слухаю тільки той джаз, де дійсно є все це".

"Але більшість людей тут – це ті, хто просто полюбляє тусовку. До того ж, енергетика зовсім інша, коли грають вживу", - додав Захур.

Камалія не лише на фестивалі засвітилася, й з мером Львова Андрієм Садовим сфотографувалася

А поки Камалія з чоловіком розважалися у Львові, їхні доньки Арабелла та Мірабелла розважали бабусю Інну в Києві.

До речі, після фестивалю співачка планує відпустку на яхті, аби трохи покращити здоров'я перед "важливим виступом" у Мюнхені на якомусь івенті. На якому саме – Камалія уточнювати не стала.

"Я у Києві дуже сильно страждаю від алергії на цвітіння берези і тополі. Тільки зараз у Львові в мене відпустило голос, а з середини травня та весь червень я страждаю від набряку. І зараз перед відповідальними виступами вирішила поїхати на море і тиждень просто підлікувати свою імунну систему, щоби голос прийшов у норму", - розповіла виконавиця.

Камалія планує тиждень провести на яхті зі всією родиною

Також Камалія розказала, чому, на її думку, в Україні її пісні не користуються попитом.

"Я співаю англійською мовою, і в мене такі пісні, розраховані на європейського та американського слухача. Але і тут у Львові є мої фанати. У Львові більше любителів моєї музики, ніж у Центральній Україні. Справа в тому, що у львів’ян смаки ближчі до європейських", - поділилася співачка.

"Що у нас популярне в Україні – гоп-цаца, гоп-цаца. Моя аудиторія вища за це. Скажімо так – я не можу впасти до рівня гоп-цаца і їздити по всій Україні. Це не для мене. Я вже виросла з цього", - заявила Камалія.

Мабуть, давно Камалія не цікавилася українською музикою... Як і українська музика не цікавилася Камалією

На запитання, чи запрошують її на корпоративи чи приватні вечірки українські можновладці, відповів Захур.

"У нас навіть немає такої програми. Адже весілля чи день народження – це майже завжди п’янка. Їм треба щось таке, щоб народ витанцьовував під цю дудку, а у Камалії дудка інша", - зазначив він.

Камалія додала, що в Україні і з гонорарами не дуже, мовляв, не всі можуть її потягнути. Однак про який саме гонорар йдеться, подружжя казати не стало.

"Ми ніколи в Україні не виступали, тому у нас українського гонорару як такого і не було. Коли люди чують Камалію, вони вже бояться, що гонорар в неї настільки високий, що вона не прийде до них, бо вони не потягнуть. Але наш європейський гонорар набагато нижче, ніж у Філіпа Кіркорова чи інших російських зірок", - розмито відповів Захур.

Камалії пощастило, що Захур досі бачить у ній той самий діамант

До речі, зі своїм колишнім продюсером Кіркоровим Камалія і досі спілкується. Вона навіть була на його ювілеї у Москві. Але після того, як почалася війна, співачка уникає візитів до Росії, хоча має там будинок та російське коріння по татовій лінії.

Натомість зараз Камалія подумує перекласти деякі свої пісні українською мовою.

"Так, ми думаємо про це. Зараз новий альбом випускаємо. От просто сьогодні 10 пісень Камалії в ірландському чарті зі старого альбому. У першій 20-ці чи 30-ці", - тим часом хвалиться Захур.

"Закордоном ти робиш продукт, кидаєш його у накопичувач, а вже звідти радіостанції забирають, і за ротацію пісні вони платять гроші. Я за день маю роялті ого-го скільки. А в Україні навпаки – треба заплатити, щоб твою пісню взяли на радіо. Тобто ми щось створюємо і ще маємо платити, аби це поставили?! Як це так? Для нас це абсолютно неприпустимо", - обурилася Камалія.

Камалія скоро заспіває українською

За словами Захура, в Україні теж крутять пісні його дружини, просто не знають, що це вона.

"Ми віддали контракт одній компанії з Австралії, яка контролює потоки і забирає гроші за прокрутку пісень у будь-якій точці світу. І наші радіостанції теж платять роялті, лише не знають, кому. У Москві теж крутять ці пісні. А ми отримуємо звіти. А коли ці самі пісні їм напряму віддаєш – вони кажуть "неформат". Ми це вже перевіряли через менеджера", - розказав бізнесмен.

"В Україні на мені тавро: дружина багатого бізнесмена – значить треба взяти з неї гроші", - додала співачка.

Зате Камалія дуже тішиться, коли українці їй пишуть, що чули її пісні десь закордоном на радіо або дискотеках.

"Монро мені теж писала, що вона розмовляла з якимсь англійцем, і коли він дізнався, що вона з України, запитав, чи знає вона Камалію", - згадала співачка.

Камалія обурена, що українці в ній бачать лише дружину багатія

Відомо, що творчість Камалії доволі популярна серед сексуальних меншин. На запитання чому так, співачка сказала, що неодноразово підтримувала марші рівності у різних країнах, а її пісня навіть була своєрідним гімном британського Маршу.

"Також великий поштовх мені дав серіал "Meet the Russians", в якому я знімалася. Тоді усі почали цікавитися моєю музикою. Його показували по всьому світу. Я в Америку літала, мене запрошували на різні проекти. Потім мене стали запрошувати виступати. А потім я кілька разів підтримала меншини. Також я була хедлайнером на "Mr. Gay World" в Африці", - зауважила артистка.

Торік Камалія підтримала Марш рівності в Києві

А от брати участь у "Євробаченні" Камалія сенсу не бачить.

"Мені пропонували участь від Британії. Але це гра в рулетку. Дуже політизований конкурс. Його не передбачиш. Португалець був хороший, але не настільки, щоб виграти. Були виконавці набагато крутіші. Все одно все будується на політиці. Або просто так стали зірки", - зазначила співачка.

"Мені є, що втрачати. У мене рейтинг у Європі. Мене всі знають. Я випереджаю зараз у чартах усіх переможців "Євробачення" різних років. Якби мені потрібно було пропіаритися, тоді так – можливо, ризик виправданий. Але мені це не потрібно, бо я і без того вже в Європі", - заявила Камалія.

Камалія похвалилася, що вже давно у Європі

Фото ТаблоID та з Instagram Камалії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів