Бадоєв у глянці розповів, чому самотній, та про стосунки з екс-дружиною

27 вересня 2017, 11:15

На честь 15-річчя творчої діяльності найпродуктивніший кліпмейкер країни Алан Бадоєв опинився на обкладинці глянцю.

Також в інтерв’ю L'officiel Hommes Ukraine режисер розповів, чому свідомо обрав самотність, та про стосунки зі своєю колишньою дружиною Жанною Бадоєвою.

Не секрет, що з матір’ю своєї єдиної доньки Лоліти Алан і досі дружить та святкує кожен Новий рік.

"Це важливо, тому що саме з шаленої дружби починалися наші стосунки. Ми, як і раніше, удвох несемо велику відповідальність за наших дітей. Завжди разом зустрічаємо Новий рік, тому що це - сімейне свято і традиція", - розказав Бадоєв.


Бадоєв відзначив 15-річчя творчої діяльності чорно-білим фотосетом та інтерв'ю у глянці

Зараз кліпмейкер самотній, але це його свідомий вибір.

"Я став батьком досить рано, в 22 роки, і це збіглося з розвитком у творчості, з великою зайнятістю. Дуже тривалий час у мене не було часу на себе. Я не розумів, що люблю, які книги читати, яку музику слухати. Я все викидав з себе і продукував настільки, наскільки цього вистачало, скільки цього було закладено природою і дитинством", - поділився режисер.

Алану зараз 36 років

"На сьогоднішній день мені хочеться поповнювати себе світом живопису, музики, літератури, а для цього дуже важливо мати хвилину самотності. Ось чому сьогодні я дуже дорожу цим станом. Мій будинок став затишною для мене самого фортецею, і поки я не бачу людини, яка змогла б розділити її зі мною. Це усвідомлений стан, тому це не константа", - пояснив Алан.

Бадоєв нині обирає усамітнення

На запитання, що він скаже Богу, коли перед ним опиниться, Бадоєв відповів:

"Скажу, що я - частина його енергії, а він - частина моєї. Нам нема про що один одному розповісти, ми все і так знаємо (Сміється)".

Фото L'officiel Hommes Ukraine

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів