Окунська у Франції остаточно виграла суд із Власенком

17 липня 2017, 21:15

Колишня дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська поділилася важливою новиною – вони з дочкою Поліною виграли касацію у французькому суді.

Це означає, що всі суди, ініційовані Власенком у Києві, зупиняються, а Окунська з донькою вільні і нічого не винні депутату.

Про це Наталія написала у своєму Facebook 17-го липня.

"Емоції переповнюють, нам потрібен час, щоб до кінця усвідомити, що сталося.. Думаю, що цей день найважливіший в нашій з Поліною життя. Ми ВИГРАЛИ касацію у французькому суді! Без права її перегляду. Франція поставила крапку в цьому багаторічному депутатському свавіллі і захистила нас з Поліною", - поділилася радістю Окунська.


Окунська у Франції відвоювала дочку у її батька

"Це означає: що всі суди Франції та України автоматично припиняються, і ми більше не в юрисдикції України; що це рішення Французької касації не підлягає перегляду; що ми не винні Власенку 16 000 €, які він вимагав через суд; що 9-річне пекло закінчилося; що ми нарешті ВІЛЬНІ!" - написала Наталія.

"Поліна як і раніше живе з нами, а колишній залишився біля розбитого корита, остаточно посварившись з Поліною, яка роками просила його про мир", - зауважила вона.

Раніше Наталя оприлюднувала розмову Поліни з батьком, у якій дівчина просила про підписання мирової угоди

Наостанок Окунська подякувала усім, хто підтримував її протягом всіх років боротьби з колишнім.

Нагадаємо, восени 2014-го року Окунська з чотирма дітьми втекла до Парижа. А у листопаді 2016-го вони отримали офіційний притулок у Франції.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів