Барських про непросте дитинство: Дивуюся, що вдалося зберегти психіку

19 грудня 2017, 15:59

Цей рік співак Макс Барських вирішив закінчити на дуже відвертій ноті.

Спочатку він явив світу історію складних взаємин із батьком, а тепер ще й розповів про те, як батькова залежність від алкоголю псувала йому дитинство.

В інтерв’ю Viva! артист вперше дав волю емоціям.

За роки, що батько провів у родині, у Макса накопичилося багато неприємних спогадів.


"Переважно вони пов'язані з насильством і рукоприкладством, алкогольною залежністю батька... Іноді я згадую певні сцени з життя і дивуюся, як мені вдалося зберегти психіку і залишитися нормальною людиною згодом", - приголомшив відвертістю Макс.

Батько пішов з родини, коли Максу було 11 років

"Я навіть пам'ятаю, як мій брат бився з моїм батьком, коли тато, повернувшись додому після чергової алкогольної ночі, намагався проводити виховні роботи", - додав Барських.

У такі моменти мама майбутнього артиста завжди була на боці дітей.

"Моїй мамі точно потрібно поставити пам'ятник за життя. Вона багатьом пожертвувала заради нас. Змогла виховати і виростити трьох дітей практично сама. Вона була сильним і одночасно слабким плечем нашої сім'ї. Постійно працювала, щоб прогодувати нас і дати нам освіту. Була сувора там, де потрібно і підтримувала у всіх творчих проявах", - поділився артист.

Наприкінці року Барських узявся ділитися сокровенним

Але, звісно ж, є у Макса і щасливі спогади.

"Пам'ятаю один яскравий момент з дитинства, коли мама купила мені ролики. Тоді їх тільки завозили в Україну і мало у кого вони були. Я пам'ятаю, грав з друзями у дворі і почув далеко знайомий звук двигуна маминої машини, він був якийсь особливий, я завжди дізнавався його з тисячі звуків інших машин", - згадав Барських.

"Я чекав повернення мами з відрядження. І ось вона приїхала, припаркувалася, вийшла з машини з великою кольоровою коробкою в руках. Поки я стрімголов біг до неї, малюнок на коробці ставав виразнішим. Це були роликові ковзани! Тоді я відчув себе найщасливішим дитиною на світі", - зізнався співак.

Цікаво, як батьки Макса ставляться до його раптових спогадів у пресі

Фото Viva! та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів