Власова розповіла, хто допоміг їй у біді, а кого не виявилося поруч

4 лютого 2018, 14:40

Співачка Євгенія Власова, котра в листопадіопинилася в реанімації та перенесла кілька складних операцій, розказала, хто із колег простягнув їй тоді руку допомоги.

А от із чоловіків, яких на момент нещастя в оточенні зірки було аж пятеро, поруч не виявилося жодного.

Про це Женя розповіла в інтерв'ю "Світському життю".

"Ситуація 8 років тому (коли Власова боролася з раком) мене не так вибила, як ця. Тоді я була трішки готова. Тому що це була призначена операція, це був призначений день. А тут абсолютно несподівано", - поділилася співачка.


Власова розповіла, хто із колег допоміг їй вистояти в битві за її життя

"Після того, коли я опритомніла після операції, я взагалі не зрозуміла, що відбувається. Чому стільки кіпішу? І через якийсь час хірург мені говорить: "З десяти один виживає"", - пригадала вона.

Зі слів співачки, одними з перших, хто тоді підтримав її, були Костянтин Меладзе, Світлана Лобода, Андрій Данилко та Віктор Павлік. А от чоловічого плеча поруч не виявилося.

"Я дуже багато говорю з Всесвітом, я навіть купила якісь чоловічі атрибути, щоб себе навчити знову заново захотіти поруч бачити чоловіка. І я відразу кажу: "У мене все нормально, я люблю чоловіків. Я купила чашку, тапочки. Кажу: "Всесвіт, ти бачиш я типу вже готуюся, давай вже", - зізналася Євгенія.

Коли сталася біда, гідного чоловіка поруч із Женею не виявилося

"І у мене був запит такий: мені дуже хочеться ще дітей, і я хочу, щоб у чоловік була дитина, маленький хлопчик. І у всіх у них маленькі діти, всі вони розлучені. Ніби як вродливі: один популярний чоловік у нашій країні, інший суддя, один творча людина...В екстремальній ситуації їх не було", - зазначила зірка.

Нагадаємо, після перенесеної вісім років тому операції у Власової утворилися спайки ірозвинулася непрохідність кишковика. Співачкаопинилася в реанімації та кілька тижнів боролася за своє життя.

Фото з Instagram Власової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів