Трансгендер Зіанджа розказала про свій камінг-аут, життя в Китаї та боротьбу з вагою

12 лютого 2018, 11:43

Учасниця "Голосу країни" Зіанджа, яка збурила мережу та населення своєї появою на телешоу, розказала про свій камінг-аут, про реакцію батьків та про те, чого вона вирішила прийти на телебачення.

Крім того, в інтерв’ю "ТСН" Зіанджа заявила, що Борися Апреля більше не існує.

10 років ніхто не знав, куди, власне, подівся Борис Апрель.

"Ніхто не знав, де я перебуваю. Навіть батьки не знали, де я, толком. Мені сподобалася життя в ізоляції. Ніхто не звертає увагу. Ніхто не фотографує. Ніхто не просить зробити селфі. Це приголомшливе життя. Серйозно, велика свобода. Я прожила один рік узагалі в Китаї в горах. Я пізнала себе, справжню людину. Якою я є", - розповідає тепер вже Зіанджа.


До речі, Зіанджа каже, що в Америці в неї було багато побачень, а от в Україні з цим проблема

Вона зауважує, що бажання стати жінкою не з’явилося раптово.

"Такого не буває. Такі люди, як я, вони народжуються. У мене жіноча душа. Я все життя знала, що я не можу бути геєм чи що мені подобаються дівчата. Батьки здогадувалися, але вони не знали, що там, як це назвати", - зізналася артистка.

Свій камінг-аут тоді ще Боря здійснив у 21 рік.

"Я народилася в такому суспільстві, де, якщо ти скажеш про це, що у тебе жіноча душа, тебе сприймуть як божевільну. За психічно ненормальну... І тому я мовчала довгі роки. Доки не вибилася і не приїхала кудись у цивілізацію. У 21 був мій камін-аут", - зазначила співачка.

Лише у 21 Боря наважився зізнатися, що насправді він хоче бути жінкою

"Мої батьки, звичайно ж, сприйняли це дещо болісно. Але я їх розумію. Можу зрозуміти. Тато сказав трохи образливі слова. Він сказав, що "ти для нас померла". Це було дуже сумно почути на свій день народження. Мій камін-аут був на мій день народження", - поділилася Зіанджа.

Подробицями операції вона не ділиться, однак наголошує, що Бориса Апреля більше не існує.

"Він ніколи не повернеться. Його більше немає. Є Зіанджа, вона народилася Зіанджею. Жива. Трохи дивна. Але справжня. Я рада бути нарешті 100% собою. Я знаю, що я не ідеальна. Абсолютно. Ніхто не ідеальний", - заявила артистка.

"Ви знаєте, що мене дивує? Люди готові терпіти медичне обслуговування низької якості, безгрошів'я в країні, брудну політику, але як тільки дівчина-трансгендер виходить на головну сцену країни, так це одразу - нонсенс", - каже Зіанджа

Нині у Зіанджі є такі самі проблеми, як у звичайних дівчат.

"Моя вага стрибає. У мене велика схильність до повноти. Тому мені потрібно кожен день 2 години займатися інтенсивною аеробікою, стежити, що я їм. А я обожнюю піцу, суші та інше, і морозиво ночами... Тому мені доводиться стежити за собою", - запевняє підопічна Потапа.

Зіанджа також зізналася, що довго сумнівалася, йти на шоу чи ні.

"Єдине, чому я не хотіла йти, бо не хотіла до себе пильної уваги. Але виступати на сцені, співати для людей - це моє бажання. Велике бажання. Це єдине, що було у мене в голові на той момент", - заявила вона.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів