Співачка-душа і червона помада як маска: Кароль випустила візуальний альбом-сповідь

9 березня 2018, 15:59

Співачка Тіна Кароль представила публіці одразу сім своїх нових відеокліпів, об'єднаних у візуальний альбом "Интонации".

А до музичного фільму увійшло відверте інтерв'ю артистки, в котрому вона розкрила себе сумну, пристрасну і самотню - дівчинку, матір, коханку, боса і подругу, жінку, яка досі не знайшла щастя.

Зі слів Тіни, цей фільм не про печаль, а про самоствердження. Ним вона не намагається попрощатися з частиною себе. Співачка впевнена: люди, які її люблять, мають полюбити і її історію, і її болісне минуле, і її світ.


"Червона помада - це моя маска", - зізнається Кароль.

Вона - це та яскрава деталь, котра має відволікати увагу глядача від смутку, котрий не полишає очей артистки, котра втратила кохання свого життя - Євгена Огіра.

"Тіна Кароль - це повітряний добрий образ. Це сильна і ніжна одночасно жінка. Це моя душа - ця співачка, котра всередині, для котрої віддавати - це місія. А Таня Ліберман продюсує цю душу. Мій мозок - продюсер своєї душі", - ділиться зірка.

На думку Кароль, навіть якщо вона колись знову вийде заміж, самотність не перестане її переслідувати.

"Річ у тім, що частина мого серця вмерла. Вона вмерла, частина мого серця. Її більше не повернути, і ти ніколи не зустрінеш знову, і ти знаєш, що це незворотній процес. І ти не можеш нічого зробити крім того, щоби на старий номер відправляти смски чи писати на свою ж пошту", - говорить вона.

Свого ж із Євгеном сина Веніаміна Тіна називає "чоловіком своєї мрії".

Як відомо, малий із шести з половиною років живе та навчається у Великобританії. Кароль дуже сподівається виховати з сина джентльмена, тому багато з ним говорить і не ставить рамок.

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів