Білик про смаглявого сина: Мені завжди подобалися східні чоловіки

2 травня 2018, 16:47

Співачка Ірина Білик разом з чоловіком Асланом Ахмадовим і сином Табрізом знялася у першій спільній фотосесії та дещо розповіла про сімейне життя.

Зі слів Іри, Аслан дуже піклується про неї та сина. У свою чергу, Ахмадов запевняє, що Білик – просто ідеальна мати.

Про це подружжя розповіло журналу Viva!.

Білик з Ахмадовим запевняють та всіляко демонструють, що щасливі разом

"Я щаслива, тому що - не буду приховувати - завжди мала схильність до східних чоловіків. Я мріяла, щоб мій син був з темними очима, кучерявий, смаглявий",- зізналася Ірина.


Молодший син Білик саме такий, як вона і хотіла: темноокий, смаглявий і кучерявий

"Аслан дуже любить і піклується про нас. Люди, які не знають, як ми живемо, вигадують різні небилиці, якісь неймовірні розповіді про те, що Іра в Києві бідує, що їй дуже важко з маленькою дитиною на руках. Важко - це працювати і бути мамою, а все інше взагалі чудово, ми дійсно щаслива сім'я", - заявила співачка.

Ахмадов живе переважно у Москві, але навідується до сина в Київ

"Іра - ідеальна мама! Навіть незважаючи на те, що через нашу професію ми не часто буваємо вдома, не я, а саме Іра зуміла створити осередок і ідеальні сімейні умови для нашої дитини", - запевняє Аслан.

"Знаєте, Іра в такому споконвічному, загальнолюдському розумінні Мати. Я абсолютно впевнений, що з сина виросте прекрасна людина. Іра не виховує Табріза як своє чадо. Вона його виховує як людину і створює всі умови для того, щоб він був щасливий. Це дуже здорово. Це дуже рідкісна риса", - розхвалив Ахмадов дружину.

Аслан у захваті від Іриного підходу до виховання сина

Також Аслан розказав, чому вважає Іру ідеальною дружиною.

"Ми ж дорослі люди, і в нашому житті всяке бувало, були взаємини з різними людьми. І хочу сказати, що для мене Іра - ідеал. Жінка, у якої є абсолютно всі складові: краса, доброта, тактовність, природна мудрість", - зауважив фотограф.

"Вона мені іноді говорить такі речі... Це навіть не порада, а просто делікатне слово, яке наводить на правильну думку. І щоразу мене це захоплює, тому що слово це звучить зовсім в потрібний момент, і його так важливо почути! Все це робить мене дуже щасливою людиною", - зізнався він.

"Єдине, чого нам бракує, - спільного відпочинку. Планували цього року поїхати на море, але робота не дозволила. Зараз же такий непростий час, від заробітку не можна відмовлятися. Якщо з'являється робота, ми її не можемо скасувати. У Аслана дуже багато замовлень, зйомок. У мене - концертів. Поки тільки мріємо про те, що цього літа будемо всі разом відпочивати", - зазначила Білик.

Нагадаємо, у квітні Ірі виповнилося 48 років, і чоловік романтично вітав її віршем.

Фото Viva!


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів