69-річна екс-дружина Трампа посвітила тілом у танці й поміркувала про чоловічі зради

7 травня 2018, 16:59

Перша дружина президента США Дональда Трампа, 69-річна Івана Трамп, безсумнівно, була би дуже колоритною першою леді - якби свого часу її чоловік не скочив у гречку, і вона би з ним через це не розлучилася.

Власне, пані Івана і вважає себе першою леді. Жіночка - відома бізнес-вумен, світська левиця та письменниця, а тепер іще й стала зіркою італійського танцювального реаліті-шоу. 

Івана Трамп гайнула до танцю на італійському ТБ

У своєму ж нещодавньому інтерв'ю Івана прокоментувала порноскандал навколо Дональда, пише Page Six.

"Я співчуваю їй (Меланії), бо памятаю, як мені самій було погано. Це так боляче", - зазначила Івана, маючи на увазі зв'язок Дональда з Марлою Мейплз, матір'ю його молодшої дочки Тіффані.

 Причому на паркеті вона змагається зі своїм екс-чоловіком - не Дональдом, а Россано Рубіконді, за яким була заміжня півтора роки. Він був її чоловіком №4.

"Я одразу ж розлучилася з Дональдом, бо сказала собі: "Чи збираюся я жити з людиною, котра казатиме "Піду я пограю в гольф", а я тим часом думатиму "Чи справді він пішов грати в гольф?" Я так не зможу... У мене є гордість, гідність і таке інше, але багато жінок у світі живуть із чоловіками, знаючи, що ті зраджують тощо. Кожен дає раду таким ситуаціям по-своєму", - додала вона.

Івана по собі знає, які чоловіки зрадливі

Івана не відкидає вірогідності того, що багаторічний шлюб її первістка, Дона-молодшого та невістки Ванесси розпався саме через його невірність, але не хоче нікого судити.

"Але я, чесно, знаю небагато чоловіків, які здатні тримати свої ширіньки застібнутими", - констатувала жінка.

"Дональд-молодший - хлопець симпатичний. Успішний. У нього не буде проблем із тим, щоби знайти нову дівчину. А в Ванесси може виникнути невеличка проблема, бо в неї п'ятеро дітей... хто схоче зустрічатися і одружитися з жінкою, в якої п'ятеро дітей?", - зауважила Трамп.

 Жінка співчуває Меланії

Як підкреслила Івана, вона рада, що в Білому домі зараз живе не вона, а Меланія. На думку екс-дружини Трампа, її наступниця живе наче полонянка.

"Вона не може піти на шопінг, не може піти в театр, не може ходити по ресторанах, бо є Секретна служба, 15 машин попереду та 15 машин позаду. Вона трохи застрягла в Білому домі - а Дональд зайнятий з ранку до ночі, він - працеголік - я не знаю, що тут поробиш", - пояснила мати Дональда-молодшого, Еріка та Іванки Трамп.

Івана з Дональдом прожили в шлюбі 15 років і народили трьох дітей

Та й своєму ексу Івана не радила би балотуватися на наступний президентський строк - хай би вже грав у гольф і насолоджувався своїм багатством.

Походеньок наліво перша дружина Трампа йому не пробачила, і розлучення влетіло гультяю в добру копієчку
 Івана Зельнічкова народилася в Чехословаччині й навіть встигла побути піонеркою

Нагадаємо, про те, що Дональд Трамп зраджував із нею Меланію, заявляє не лише порноактриса Стормі Деніелс, а й колишня зірка Playboy Карен МакДугалл.

Фото з Instagram Івани Трамп, відео з Instagram телешоу Ballando con le Stelle

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів