Нова зіркова дівчина Ілона Маска: онучка українки, недонауковець, колишня безпритульна

10 травня 2018, 12:45

Всесвітньовідомий винахідник та підприємець Ілон Маск днями вперше офіційно вийшов на люди зі своєю новою подругою, канадською співачкою Клер Буше.

Але тепер не лише про Клер казатимуть "дівчина творця Tesla", а й про Ілона - "бойфренд Grіmes", адже виконавиця, чия амбітна мета - творити майбутнє музики, теж має велику популярність.

30-річна Клер, яка народилася в Ванкувері, виховувалася українською бабусею, мало не стала науковцем, пізнала вуличне життя і вживала наркотики.

Ми зібрали докупи цікаві факти про Grіmes із її інтерв'ю різних років.


Під час навчання в католицькій школі Клер тусувалася з готами, мала репутацію дивачки і була неодноразово бита однолітками.

"Мене стали ідентифікувати як дивну, і я стала відчуженою, а потім відчуженість стала частиною моєї особистості", - ділилася співачка з The Globe And Mail.

Бабуся Клер - російськомовна українка

"Моя бабуся - українка, і оскільки мої батьки багато працювали, я фактично виросла з дідусем і бабусею, слухаючи багато російської мови", - розказала Grіmes виданню Exberliner.

Епіграфом до одного зі своїх альбомів - Visions - співачка зробила рядки з двох віршів Анни Ахматової.

"Я деякою мірою ідентифікую себе з нею - вона писала багато віршів про те, як бути дівчиною на сцені, про все це гівно. Вона - дуже крута леді", - зазначила Клер.

Нова подруга Ілона Маска в юні роки не була цяця-дівчинкою

Батьки Буше - ревні католики, і це з раннього віку було для зірки "дуже проблематичним".

"Мої відносини з батьками - лише а останні кілька років у нас із ними взагалі є бодай якісь відносини", - зізналася Клер у 2012-му.

"Дуже жорстке (виховання). Мої тінейджерські роки я провела, перебігаючи від одного дому до іншої, бо була дуже велика напруга. Не лише через питання релігії. Мій тато був дуже жорстким щодо їжі. Я мала їсти всі ці химерні протеїнові коктейлі, він змушував нас бігати вранці. Я мусила дуже довго ходити на заняття з балету. Завжди було: працювати і ставитися серйозно до багатьох речей, дуже напружено. І коли я увійшла в пубертат, я просто сказилася", - пригадала вона.

Grimes лише кілька років тому поновила спілкування з батьками

Вона не приховує, що її "виховала вулиця", що деякий час вона фактично була безпритульною, і не спростовує того, що вживала наркотики. Щоправда, артистка не любить говорити про це в інтерв'ю, бо вважає, що існує певний сексизм: коли чоловік каже, що в юні роки пробував щось заборонене, на це ніхто не зважає. А оскільки вона - жінка, то на неї одразу ліплять ярлик "Grіmes - наркоша".

"До того часу, як мені виповнилося 19, я вже бачила стільки лайна, скільки люди мого віку зазвичай не бачать... Наприклад, люди, з якими я була дуже близька, займалися проституцією. Бачила героїнові передози. Одна з причин, чому мені було так складно в університеті, бо я не могла себе з кимось співвіднести. Там усі були з цих білих діточок верхівки середнього класу Торонто, котрих шокувало, що я холодна всередині", - пояснила вона.

Артистку "виховала вулиця"

Між іншим, зі слів Буше, навіть дотепер люди часто думають, що вона під наркотиками.

"...Бо я говорю дуже швидко, і мене акатізія, це руховий розлад (хворий на акатізію відчуває внутрішній неспокій, через який не може довго не рухатися, відчуває потребу постійно змінювати позу), - поділилася Клер.

У монреальському Університеті МакГілла Клер вивчала нейробіологію та мріяла колись приєднатися до космічної програми. Та не склалося. Як зізналася свого часу Буше журналові Interview, вона жила "подвійним життям", і коли музика зрештою переважила, студентку відрахували за невідвідування.

Нейробіологині з Буше не вийшло

"Я хотіла піти у дослідництво. Захоплювалася астрофізикою та астрономією, але мені недосить добре давалася математика і підрахунки, тож я обрала нейробіологію та психологію. А потім стало зрозуміло, що треба стрибнути крізь надто багато обручів", - поділилася Клер із Spin.

"То був період, коли упродовж шести місяців померли двоє моїх кращих друзів, обоє в страшний спосіб. Я подумала: "Якщо я весь час не отримуватиму від життя насолоду, то який у цьому сенс? Я не знаю, скільки мені лишилося жити." Я вирішила займатися лише тим, що мені подобається, навіть якщо це означатиме, що я буду справді бідною", - зазначила вона.

Мережа в захваті від новоствореної парочки

Буше вірить у психологію успіху, в персональну риторику, яку людина, котра прагне стати успішною, може і мусить у собі розвинути.

"Наприклад, якщо ти виходиш і говориш журналстам: "Я - майбутнє музики", люди починають це друкувати. Тож я просто казатиму всім, що я створюю майбутнє музики. Я змушу це здійснитися", - сказала співачка.

Нині, у свої 30, Grіmes уже випустила чотири альбоми. Вона є неодноразовим лауреатом канадської музичної премії Juno Awards, у 2016-му була Жінкою року Harper's Bazaar.

До речі, Клер не проти жартів про себе. Вона перетвітила смішний пост одного з користувачів соцмережі, про те, як Ілон Маск питає співачка, що вона хоче на вечерю, а та, в образі кицьки, відповідає йому химерними електронними звуками.

"Точно", - прокоментувала Grіmes.

А Маск поділився відео, на якому він на Met Gala крутить Grimes навколо себе, і на зауваження одного з підписників, що це виглядає химерно, відповів так: "Не хочу, щоби через мене у вас мізки вибухнули, але я таки химерний. Час світові про це дізнатися."

"19 років тому в хлопчини на лівому фото не було з Grimes жодного шансу", - підколюють Маска у мережі.

"Чого це Grimes із якимсь підстаркуватим чуваком? Це її тато?", - знущаються в мережі.

"Ілон Маск: поведений на космосі. Grimes: таки з космосу. Гадаю, це має сенс", - пишуть в Twitter.

Нагадаємо, до Клер Буше 46-річний Ілон Маск зустрічався з актрисою Амбер Хьорд, на котру запав ще тоді, коли вона була заміжня за Джонні Деппом. Іще раніше мільярдер був одружений із актрисою Талулою Райлі, причому одружувався і розлучався з нею двічі. Від першої дружини, канадської письменниці Джастін Маск він має п'ятьох синів.

Фото і відео з Twitter та Instagram, зокрема з фотоблогів Vogue i Grimes

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів