"Ягідка" Корольова: Почуваюся на 25, тому й виглядаю добре

31 травня 2018, 15:20

31-го травня співачка Наташа Корольова святкує 45-річчя, хоча сама зірка почувається не старшою за 25. Свою кохану в соцмережі вже привітав стриптизер Тарзан, він же Сергій Глушко.

А Наталя розказала StarHit про те, як удома танцює для чоловіка, чи планує повторити своє весілля, і як просувається її судовий процес через заборону в'їзду до України.

"Просто будь! Моя ягідко!", - привітав Наташу Тарзан

"Так, досі триває судовий процес. Документи знаходяться в останній інстанції Верховного суду України. Місцеві шанувальники пишуть, чекають на моє повернення. Вже нема такого негативу, бачу, що в їхній свідомості щось змінилося, адже раніше було якась масова омана. Не тримаю образи", - поділилася Корольова.

Іменинниця показала своє дитяче фото

Зі слів Наташі, її часом приймають за подружку власного 16-річного сина.


"Почуваюся на 25, не більше, тому і виглядаю добре. Але мозок же вже 45-річний, варить по-іншому, і від цього ніде дітися", - зазначила вона.

І подякувала мамі, татові та шанувальникам, "символом чиєї юності вона є"

Корольова і Тарзан у серпні відзначатимуть 15-річчя свого шлюбу. Співачка припускає, що на круглу дату їй захочеться знову надягти сукню нареченої. Те, що її 48-річний чоловік досі заробляє на життя стриптизом, співачку тішить, але вона й дивується, чому досі не виросло йому гідної зміни.

"Може, Сергій уже завершив би, але глядачі хочуть його бачити. Та й я не проти - все-таки копійчина в сімейний бюджет", - сказала Корольова.

"Удома ми міняємося ролями. Серьожа співає, а я танцюю. Вбрання для цього не важливі, повинна пурхати душа, йти флюїди. Можна навіть у звичайній майці бути найкрасивішою та найбажанішою!", - запевнила зірка.

Удома стриптиз для Тарзана танцює Корольова

Як зізналася Корольова, коли їй виповнилося 40 років, вона думала про те, щоби піти зі сцени.

"...Нічого не хотілося, все набридло і приїлося. Зате з'явилося бажання передати досвід. Може, в перспективі приходитиму до студентів на лекції та ділитимуся знаннями на прикладі свого творчого шляху", - припустила співачка.

Співачка запевнила, що не тримає образи на українську публіку

Нагадаємо, в 2016-му році СБУ заборонила Корольовій в'їзд до України строком на 5 років через те, що співачка відвідувала окупований Крим. Проте було зроблено виняток, коли в артистки померла бабуся, що мешкала в Києві. Корольова ж присягалася, що доб'ється скасування заборони, адже "хохлушки не здаються без бою".

Фото з Instagram Корольової й Тарзана

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів