Лобода розповіла, чому була сама під час пологів

4 червня 2018, 17:00

Співачка Світлана Лобода вперше розповіла про те, як пройшли її пологи у Лос-Анджелесі.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" зірка зізналася, що на пологах з нею нікого з близьких не було.

"Зараз я дуже щаслива. Народження дитини - це якесь неймовірне диво. Досі не можу пояснити це диво. Справжній доказ Божественної присутності в кожному з нас", - сказала Лобода.

Лобода вже і доньку показала, і про пологи розказала, а от про батька дитини досі мовчить

Співачка зауважила, що до США поїхала навмисно на сьомому місяці вагітності.


"Народжувала в одному з кращих госпіталів і в захваті від рівня медичних послуг. Зі мною була сім'я і найближчі люди. Але в пологовому залі я залишилася в оточенні медичного персоналу. Можливо, я старомодна, але вважаю пологи дуже інтимним процесом і тому вважаю за краще в ці хвилини залишатися самою", - прокоментувала Світлана.

Для Свєта пологи - інтимний процес, на якому мають бути лише медики

"Рівень медицини в США дуже високий. Від комфорту - до якості. Все продумано до найдрібніших деталей. Зі мною в пологовому залі було дев'ять фахівців, кожен з яких відповідав за свою роботу. Все дуже злагоджено", - розповіла Лобода і додала, що полетіла до штатів не задля того, аби дочка народилася американкою.

"Я планувала полетіти в Америку ще до того, як дізналася, що вагітна. По-перше, я хотіла взяти паузу у гастрольному житті, бо торік у мене було понад 300 концертів. Ритм життя просто на знос. Навіть для такого працелюба, як я", - запевнила зірка.

"По-друге, в Лос-Анджелесі живе мій друг, саунд-продюсер, з яким ми створили всі мої суперхіти. І я планувала попрацювати над новим альбомом", - додала вона.

"А коли дізналася, що вагітна, це стало додатковим приводом зробити паузу і провести час там, де тепло. Просто дихати океаном, писати музику, читати і жити неквапливо і без метушні", - зізналася Лобода.

Також Світлана розказала, як на народження сестри відреагувала її старша дочка Єва.

"Вона її чекала, мені здається, більше за всіх. Щодня розмовляла з животиком, гладила і була мені справжньою помічницею. Єва дуже чуйна дівчинка. Сестричці з нею дуже пощастило. Зараз Євочка не відходить він неї ні на крок. Вона дуже щаслива, як і ми всі. Кожен день вона каже мені: "Спасибі, мама, що народила мені сестричку" - це так зворушливо!".

Єва, до речі, перша розсекретила стать майбутнього малюка

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів